Акционные товары
Перезвоните мне

Як правильно вибрати бандаж, корсет або фіксатор суглоба.

medapparatura.com.ua
Комментариев к записи Як правильно вибрати бандаж, корсет або фіксатор суглоба. нет

У разі захворювань опорно-рухової системи, або в післяопераційні періоди реабілітації, доводиться використовувати вироби ортопедичного призначення, такі як бандажі, різні корсети і фіксатори суглобів. Але як же правильно вибирати?
Навіщо потрібні бандажі, корсети, фіксатори?

Бандаж і корсет являють собою спеціальні пристосування, які забезпечують підтримку або фіксацію різних груп м’язів.

Корсет – це жорстка конструкція, розрахована на підтримку м’язової і кісткової конструкції пошкодженої ділянки тіла. Основним призначенням корсета є підтримка різних ділянок спини. Бандаж, на відміну від свого колеги, характеризується м’якою еластичною формою, призначеної для жорсткої фіксації пошкоджених ділянок тіла. Застосовується набагато ширше, оскільки може бути успішно одягнений на коліно, ліктьовий або будь-який інший суглоб.

Види бандажів, корсетів і фіксаторів.

Насправді існує досить велика кількість варіантів бандажів і корсетів – допологовий і післяпологовий, що коригує поставу, противогрыжевый, колінний, гомілковостопний і т. д.

Незалежно від застосування всі вони мають загальні характеристики та функції, які дозволяють зберегти м’язи в тонусі, зменшити больові відчуття при травмах і обмежити при цьому рухову активність, щоб уникнути різких рухів, зберегти правильну поставу і фізіологічно правильний м’язово-суглобовий стереотип.

Використання бандажів, корсетів, фіксаторів.

Корсети найчастіше використовуються для лікування різних порушень, так як сприяють точної фіксації, підтримки тканин. Бандажі носять скоріше профілактичний характер, втім, також можуть бути частиною лікувального процесу.

Подивимося на основні захворювання опорно-рухового апарату та їх полегшення за допомогою бандажів і корсетів.

Артрити, бурсити (ліктьові і колінні), остеоартрити і остеопорози, подагра і розтягнення зв’язок, ревматизм і ревматоїдний артрит, тендениты з-за надмірних навантажень, легка форма радикулітів – тобто все, що пов’язане із запаленням, опухлостью і болем у суглобах – вимагає м’якої фіксації бандажем із збереженням часткової рухливості суглоба.

А ось вивихи, переломи, спортивні розтягнення та розриви сухожиль, хрящів або м’язів, і такі хвороби хребта ка спондильоз, сколіоз, остеохондроз, гострий попереково-крижовий або шийний радикуліт – вимагають жорсткої фіксації – у крайніх випадках гіпсової пов’язки або корсетного виробу з ребрами жорсткості – він може називатися і бандажем — з ребрами жорсткості і корсетом.

Підбір бандажа, корсету.

При виборі бандажа краще всього віддати перевагу виробам, які виробляються з високоякісних натуральних матеріалів. Вони значно прискорює процес загоєння ран.

Вибираючи свою модель бандажа керуйтеся власними відчуттями для того, щоб він не викликав дискомфорт в носінні. Маленький розмір бандажа або корсета, крім неприємних відчуттів, додасть вам проблем зі здоров’ям, а занадто великий — не буде надавати необхідної підтримки.medapparatura.com.ua

Бандажі можуть бути на зав’язках, шнурівках, кнопках, гудзиках, гачках або взагалі без них. Визначаючись з бандажем, враховуйте зможете ви самостійно в нього зодягнутися, також звертайте увагу, щоб усілякі застібки не заважали.

Важливо знати і розуміти, що призначення того чи іншого виду фіксації – обов’язок лікаря, знайомого з історією хвороби, а значить, ризиками і можливими ускладненнями хвороби.

Більш того, покупка корсета або бандажа можлива виключно після консультації спеціаліста, оскільки правильний вибір конструкції, розміру і якості виробу буде безпосередньо впливати на отриманий ефект від носіння, зручність пацієнта, і навіть, цілком можливо, загальний результат усього лікування.

Так, одні бандажі потрібно носити не знімаючи 2-4 тижні, а деякі – по кілька годин на день.

Де купити бандаж, корсен, наколінник, фіксатор суглоба?

На нашому сайті http://medapparatura.com.ua/c/bandag-i-korset/ ви зможете отримати повну інформацію за характеристиками бандажа, його особливостям.

При купівлі бандажа вам слід знати розмір, ступінь його жорсткості і тип.

Наш інтернет-магазин пропонує велике розмаїття бандажів всіх типів, у нас ви зможете купити бандаж хорошої якості.

http://medapparatura.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!