7 кращих природних способів уникнути небажаної вагітності | как избежать беременности | +как избежать беременность +во время | +как избежать растяжек +во время беременности | +как избежать замершей беременности | +как избежать внематочной беременности | +как избежать нежелательной беременности | +как можно избежать беременности | +как избежать ранней беременности | +как избежать беременности +на ранних сроках | +как избежать беременности после | +как избежать беременности +в первые дни | растяжки +при беременности +как избежать | незащищенный акт +как избежать беременности | +что делать +чтобы избежать беременности | можно ли избежать беременность | +как избежать беременность после акта | нежелательный беременность | беременность вероятность | беременность ли | можно ли забеременеть после | вероятность забеременеть | незащищенный акт беременность | можно ли беременность |небажана вагітність
http://medapparatura.com.ua

7 кращих природних способів уникнути небажаної вагітності

Дізнайтеся, як можна захиститися за допомогою природних методів без прийому гормональних і бар’єрних контрацептивів.
Таблетки, сперміциди, гормональний пластир і кільце, презервативи – скільки коштів придумано медициною, щоб жінка могла уникнути небажаної вагітності. Але є і більш природні методи, ефективність яких залежить від спостереження за тілом жінки і контролем її менструального циклу.

В чому суть природних методів контрацепції
Природні методи контрацепції вважаються природними, тому що в цьому випадку не потрібно механічне втручання в організм жінки і різні маніпуляції з гормонами. Головне в них – уникати статевого акту в той час, коли яйцеклітина готова до запліднення.

Методи засновані на знанні про те, коли у жінки щомісячно настає овуляція.

Щоб використовувати їх, необхідно стежити за ознаками і симптомами, що вказують на те, що овуляція відбулася чи  ось-ось станеться.

У середньому яйцеклітина виходить з яєчника приблизно за 14 (плюс-мінус 2) дні до наступного менструального циклу. Але оскільки яйцеклітина живе від 3 до 4 днів (від 6 до 24 годин після овуляції), а сперматозоїд може жити від 48 до 72 годин (до 5 днів в цервікального слизу), фактичний час, протягом якого жінка може завагітніти, вимірюється не в годинах або днях, а в тижнях.

Такий спосіб контролю народжуваності може бути до 98% ефективним, але для цього потрібен постійний самоконтроль. Хоча ці методи були розроблені для запобігання вагітності, до них можуть також вдаватися подружжя, які, навпроти, планують вагітність і розраховують на своєчасне зачаття.

Переваги і недоліки природних методів
До переваг природних методів відноситься економія коштів на купівлю протизаплідних препаратів, відсутність лікарських приписів і відвідувань гінеколога, немає необхідності приймати ліки.

Але є і свої недоліки, головні з яких – труднощі у використанні деяких методів, недостатньо висока ефективність у порівнянні з іншими способами контрацепції, необхідність уникати статевого акту у визначені дні місяця, додаткові витрати на тести для овуляції.

Метод № 1: контроль слизу
Метод контролю слизу залежить від наявності або відсутності певного типу цервікального слизу, який утворюється у жінки в різні дні. У великих кількостях слиз з’являється безпосередньо перед виходом яйцеклітини з яєчника. Це слизьке речовина, яка тягнеться, якщо взяти його в руки.

Через деякий час (5-6 днів) структура слизу змінюється і перетворюється в речовину, схожу на сирий яєчний білок. Суть методу в тому, щоб навчитися розпізнавати відмінності у кількості та якості цервікального слизу, вивчаючи виділення на нижній білизні і туалетному папері.

Жінка може вступати в статевий контакт у період між закінченням останнього менструального циклу і початком змін у цервікального слизу.

У цей час рекомендується займатися сексом через день, тому що наявність насінної рідини ускладнює визначення характеру її цервікального слизу.

Якщо жінка планує вагітність, то варто скасувати статеві контакти взагалі протягом 3-4 днів після того, як вона помічає зміни в її цервікального слизу.
Метод № 2: симпто-термальный
Симптотермальный метод поєднує в собі відразу кілька фактів: календар, базальну температуру тіла і методи контролю слизу. Враховуються не тільки всі ці фактори, але й інші симптоми, такі як легкі спазми і біль у грудях.

У деяких жінок знижується дискомфорт в області черевної порожнини (в області яєчників) у момент овуляції.

Метод № 3: тест овуляції
Жінка може використовувати набір спеціальних тестів, щоб визначити, коли у неї швидше за все почнеться овуляція. Тест дозволяє виміряти кількість лютеїнізуючого гормону (ЛГ) в сечі. Саме цей гормон відповідає за дозрівання яйцеклітини в яєчнику, тому його кількість зазвичай збільшується за 20-48 годин до овуляції.http://medapparatura.com.ua

Викид ЛГ можна виявити в жіночій сечі через 8-12 годин.

В аптеках продаються тести для прогнозування овуляції. Жінці потрібно помочитися на тест-паличку, яка потім забарвиться. Інтенсивність кольору пропорційна кількості гормону в її сечі.

Жінка починає перевіряти свою сечу від 2 до 3 днів до очікуваної овуляції, грунтуючись на датах її попередніх місячних циклів.

Оптимальні дні для запліднення – це два дні до овуляції, день овуляції й день після овуляції. Найбільша ймовірність завагітніти, якщо статевий акт відбувається протягом 24 годин після викиду лютеїнізуючого гормону.

Взагалі такі тести використовують в першу чергу для розрахунку сприятливих днів для зачаття. Але їх також можна використовувати для передбачення овуляції, щоб прийняти відповідні запобіжні заходи стосовно контрацепції.

Метод № 4: перерваний статевий акт (ППА)
Все просто: чоловік виймає член з піхви до сім’явипорскування, так що виділена сперма не потрапляє всередину.

Але в цього методу є кілька мінусів. По-перше, невелика кількість сперми може виділитися до фактичної еякуляції. По-друге, чоловікові потрібно жорсткий самоконтроль і точне відчуття часу, щоб встигнути до того, як він почне кінчати.

Оскільки це виходить не у кожного, то ефективність методу становить 75-80%.
Метод № 5: лактаційна аменорея
Лактаційне безпліддя засноване на ідеї, що жінка не може завагітніти, поки вона годує дитину грудьми. Правда в тому, що у жінки дійсно немає овуляції відразу після пологів, навіть якщо б вона не годувала грудьми. Але потім… У жінок, які годують груддю, овуляція починається знову через 10-12 тижнів після пологів, а якщо не годує, то навіть раніше.

Пам’ятаєте, що цей метод не підходить в якості єдиної міри контрацепції.

Овуляція може початися в будь-який момент, і жінка навіть не зрозуміє, що знову може завагітніти, так як іноді це відбувається до відновлення у неї менструального циклу.

Метод № 6: спринцювання і сечовипускання
Вагінальні спринцювання – це використання рідкого розчину для вимивання слизу та інших видів тканини з піхви. Багато жінок практикують це регулярно в цілях підтримки гігієни. Але більшість лікарів не рекомендує робити часті спринцювання.

Крім того, спринцювання не працює як метод контрацепції.

Під час статевого акту сперматозоїди можуть досягати шийки матки і навіть верхній частині матки протягом п’яти хвилин після еякуляції. Спринцювання після статевого акту не вдасться зробити досить швидко, крім того, воно може навіть просунути сперму вище в матку.

Деякі жінки думають, що якщо встати і помочитись відразу після статевого акту, то вагітність не настане. Начебто як спрацює закон гравітації, і це ускладнить просування сперми вгору у напрямку до матки, і що потік сечі, що протікає по їх вагінальної області, змиває сперму, подібно процесу спринцювання. Однак, як і спринцювання, сечовипускання після статевого акту не має ніякого ефекту.
Метод № 7: помірність
Утримання від статевого життя означає відсутність статевого акту. Подружжя можуть практикувати стриманість протягом певного періоду часу або постійно протягом усього життя. Утримання на 100% ефективно запобігає вагітності.

Слід відзначити, що такі види сексу, як взаємна мастурбація і дотик до геніталій іншого партнера, можуть у деяких випадках переносити сперму, то ж можна сказати і про довгі взаємної прелюдії.

Home 2

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка