Чим корисна для здоров’я тала вода, і як її приготувати вдома

Підтримувати водний баланс в організмі, боротися із зайвими кілограмами і не тільки, допоможе тала вода. Цілющі властивості тільки що відтанувщоi води активно використовуються в сучасній медицині: від дієтології до косметології. Приготувати талу воду можна і в домашніх умовах.

Тала і дистильована вода: міфи і правда0388d9e5992b2821fdae5678d0551c24 копия
У талій воді міститься мінімум солей і мінералів, тому деякі плутають цю воду з дистильованою. Дистильована вода виготовляється спеціальним способом, за допомогою аквадистилляторів і широко використовується в медицині при виготовленні медикаментів та розчинів. І тала, і дистильована вода містять мінімальну кількість мінералів і солей. Навколо очищеної даними способами води ведеться чимало суперечок: багато хто вважає, що очищена будь-яким, крім кип’ятіння на вогні, способом вода, є «мертвою» і позбавляє організм людини необхідних йому мінеральних речовин. Однак ряд наукових і медичних досліджень, серед яких — роботи відомого пропагандиста ЗСЖ (здорового способу життя) Поля Брегга, говорять зворотне.

Так, багато що містяться в «живу» воду мінерали, за вживання яких виступають противники талої і дистильованої води, насправді – сполуки важких металів. Крім того, засвоїти корисні речовини, що знаходяться в так званої «живої» води організму складно, а постійне вживання неочищеної водопровідної, а тільки кип’яченої води може призвести до накопичення різних мікроелементів в організмі. Як результат – утворення каменів у нирках, жовчному міхурі, підвищена ламкість артерій і капілярів. Тому дієтологи рекомендують необхідні організму мікро і макроелементи отримувати з продуктів харчування, вітамінних та фітокомплексів. А для підтримання достатнього водного балансу пити талу воду.
У чому користь талої води
Молекули талої води являють собою впорядкований структурне формування, завдяки якому тала вода легше вступає в різні реакції. Молекулярна формула талої води має багато спільного з міжклітинної рідиною, тому увібрати і переробити таку рідину людському організму набагато легше, ніж неочищену воду. Тому тала вода здатна забезпечити людину додатковою енергією.

Тала вода чинить сприятливу дію на:

 • обмін речовин. Вживання талої води натщосерце прискорює обмінні процеси в організмі і прибрае зайву вагу
 • функціонування нирок
 • процес кровообігу
 • якість сну
 • артеріальний тиск (нормалізує його)
 • стан шкіри: виробляє омолоджуючий ефект
 • активність мозку
  Як приготувати талу воду вдома
  Талу воду можна приготувати і в домашніх умовах. Для цього знадобиться ємність з термостійкого скла, оскільки звичайний скляний посудину може лопнути в «морозилці». Ємності з металу або пластику краще не використовувати, оскільки при заморожуванні збільшується ризик виділення у воду шкідливих речовин з такого посуду.

Щоб приготувати самому талу воду, потрібно:
вибрати скляну ємність (посуд з вузькою шийкою не підійде) і налити в неї воду, заздалегідь відфільтровану. Можна очистити воду через звичайні домашні фільтри, які зараз є в продажі,
ємність слід накрити картоном (можна вирізати спеціальну «кришку» розміром з горлечко посуду). Шматок картону слід покласти в морозильну камеру і поставити на ньоkak-prigotovit-taluju-vodu копияго ємність з водою
через 2-5 годин, в залежності від інтенсивності режиму роботи морозильної камери, верхній шар в посудині покриється тонкою скоринкою льоду(3-4 мм). Цей шар видаляється, а ємність знову поміщається в «морозилку». Доливати воду не потрібно
періодично потрібно стежити за процесом: спочатку вода перетвориться на лід по боках посудини, потім почне замерзати центральна частина. При замерзанні води, що залишилися в ній солі і домішки переміщуються в центр ємності, тому дана частина замерзає в останню чергу. Важливо зловити момент, коли в лід перетвориться приблизно 2/3 води в посудині, а середина з максимальною концентрацією солей ще не замерзне,
поки вода остаточно не замерзла, ємність витягується, якщо зверху посудину покрився льодом, то потрібно зробити отвір в центрі і злити не замерзшу воду. Вона нам не знадобиться. Лід всередині посудини потрібно залишити танути природним шляхом, топити або гріти його не потрібно. Інакше лікувальні властивості загубляться.
Перш ніж пити талу воду, проконсультуйтеся з вашим лікарем або лікарем, чи немає у вас протипоказань. Так, при холодової алергії, деяких захворюваннях шлунка холодна вода (саме холодну воду з кристалами льоду п’ють при схудненні) може бути протипоказана. Після розморожування тала вода зберігає свій лікувальний ефект протягом 5-6 годин. Для профілактики різних захворювань талу воду п’ють по 3-4 рази в день: з розрахунку 5 мл води на 1 кг маси тіла людини. В середньому вживають по чверті склянки 3-4 рази на день. Для досягнення цілющого ефекту може бути призначена подвійна доза води, яку вживають протягом місяця.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка