Дарсонваль - лікує шкіру там, де безсилі ліки - MedApparatura - медицинское оборудование

Дарсонваль – лікує шкіру там, де безсилі ліки

Алергія на безліч факторів, а також різні шкірні хвороби влітку частіше турбують. Пилок рослин, продукти – алергени (полуниця, малина), інфекційні хвороби шкіри, якими люди, а особливо маленькі діти хворіють купаючись у водоймах або після укусів комах…

Сприяють ще більшій запального процесу на шкірі спека і підвищене потовиділення. Часто медикаментозне лікування не допомагає або допомагає недостатньо. Тоді дерматолог або фізіотерапевт призначають фізіотерапевтичні процедури.

Які шкірні захворювання лікують фізіотерапією

Часто фізіопроцедури призначають при алергічних дерматозах для зняття свербіння, почервоніння, припухлості шкіри і шкірної висипки. Так, при гнійничкових ураженнях шкіри часто призначають ультрафіолетове опромінення, яке чинить бактерицидну дію. Методів фізіотерапії безліч: ультрофорез, дарсонвалізація, кріотерапія, різні ванні – сульфідні, дігтярні, хвойні, парафінові аплікації і т. д. Так, за допомогою фізіотерапевтичних процедур лікують акне: коли гнійнички на шкірі “відходять”, залишаються пігментовані ділянки. Тривалі сеанси фізіотерапії допомагають поліпшити стан шкіри і уникнути рецидивів.

Також доведена ефективність фізіотерапевтичних процедур при псоріазі, лікування призначають після того, як нові висипання перестають з’являтися. А лікування грибкових уражень шкіри, нігтів, волосся, слизових оболонок за допомогою фізіотерапії більш ефективно на ранніх стадіях. Також за допомогою фізіотерапевтичних процедур успішно лікують:

  • садна, рани;
  • склеродермію;
  • косметичні дефекти –  усувають зморшки, підтягують шкіру;
  • опіки;
  • бородавки;
  • себорею;
  • гіперкератоз;
  • лупа.

Який лікувальний ефект виробляють фізіопроцедури

За допомогою фізіотерапевтичних процедур можна не тільки зняти шкірний свербіж, прибрати запальний процес, пігментацію, висип або роздратування, розгладити зморшки, підтягнути шкіру і поліпшити колір обличчя. Фізіотерапія також чинить седативну дію, тобто заспокоює збуджену нервову систему, поліпшує склад крові, коригує роботу імунної, ендокринної систем, знижує проникність судин.

Також за допомогою фізіотерапевтичних процедур можна поліпшити процеси регенерації (відновлення) тканин, підвищити виробництво організмом колагену, без якого шкіра втрачає пружність і еластичність, тренувати м’язовий апарат. Тому в ряді випадків фізіотерапевтичні процедури можуть бути набагато ефективніше медикаментозного лікування. При шкірних хворобах призначають фізіотерапію як загальної, так і місцевої дії.

Які методи фізіотерапії бувають

Щоб привести в норму психоемоційний стан, використовують електросон, також знизити активність збудженої нервової системи допомагають електрофорез, ЕП УВЧ. Для зняття свербежу і пом’якшення шкіри використовують різні пінисті ванни. Широко застосовується в дерматології і косметології дарсонвалізація: за допомогою впливу на шкіру і слизові оболонки імпульсними високочастотними струмами можна лікувати не тільки шкірні хвороби і розгладжувати зморшки, а також хронічні простудні хвороби, захворювання суглобів і т. д. Дуже зручно мати власний портативний апарат Дарсонваль і після консультації з фізіотерапевтом, дерматологом і косметологом робити процедури на дому.

Вибрати та купити аппарат дарсонваль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка