Еластичний бинт при розтягуванні зв’язок

Яку користь приносить2017-Hot-175-8-см-Эластичный-Бинт-Коленной-Чашечки-Kneepad-Отрегулируйте-Баскетбол-Спорт-Колено-Поддержки-Гвардии копия  при розтягненнях та інших подібних травмах?
Різниця у порівнянні зі стандартними бинтами кардинально велика. Звичайний марлевий бинт можна використовувати тільки один раз. При цьому він часто сповзає, деформується або розтягується. З еластичними пов’язками такого не може відбутися в принципі. Завдяки спеціальним елементам людина відчуває себе більш комфортно.

Еластичні пов’язки дозволяють знімати. Правда, тільки після схвалення лікаря, але робити це можна кілька разів в день. Таким чином, вдається почати більш ранню і ефективну розробку суглоба. При використанні багаторазових пов’язок часто накладають відновлючi компреси і мазі втирають. Але всі дії, знову ж, тільки з дозволу лікаря.

Як використовувати еластичний бинт в профілактичних цілях

Багато спортсменів практично не розлучаються з тугими пов’язками або використовують їх дуже часто. Залежно від частини тіла до застосування рекомендовані еластичні бинти наступних видів і розмірів:

Довжиною від 1 до 1,5 метрів для променезап’ясткових суглобів.
Довжиною від 1,5 до 2 метрів для ахіллового сухожилля і гомілкостопа.
Довжиною від 2 до 3 метрів для колінних і ліктьових суглобів.
Для надійної і коректної фіксації верхньої кінцівки потрібно мінімум 3-4 метра тугої пов’язки. Для ніг необхідно мінімум 5 метрів, але ці цифри умовні, оскільки в кожному окремому випадку все залежить від габаритів людини.

Прості правила використання еластичного бинта

Основна характеристика, на яку варто звертати увагу в першу чергу – ступінь розтяжності. Середній і високий рівень підходить для посттравматичних періодів. Для профілактики і після операцій зазвичай використовують еластичний бинт з низьким рівнем розтяжності.

Щоб не допустити помилок при використанні, досить дотримувати декілька простих правил:

Накладайте бинт в ранкові години. В цей час кінцівки практично не набрякають. Якщо ви зняли пов’язку, дайте кінцівкам відпочити мінімум 15 хвилин. Причому дуже бажано в піднятому положенні.
Еластичний бинт накладають також, як і звичайний, за напрямком від щиколотки до коліна.
Намагайтеся, щоб натяг бинта був максимально рівномірним під час накладання. В іншому випадку з’являться складки.
При перев’язках бинт розкручують назовні, щоб не здавлювати м’які тканини, а також уникнути надмірного розтягання пов’язки.
Намагайтеся, щоб кожен наступний оберт бинта закривав приблизно 30% площі попереднього. Просвіти при перев’язках категорично неприпустимі.
В нижній частині кінцівки натяг пов’язки зазвичай найсильніше. З кожним наступним обертом рівень натягу рекомендується послаблювати.
Починайте і закінчуйте перев’язку на відстані від 15 до 20 сантиметрів до ураженої ділянки.

Додаткові, але дуже важливі рекомендації

Бинтують променевозап’ястний суглоб від пальців до середньої частини передпліччя. Пов’язка на ліктьовий суглоб накладається від середньої частини передпліччя до середньої частини плеча. На гомілку накладають еластичний бинт від пальців до середньої частини гомілки. Колінний суглоб бинтують від середньої частини гомілки до середньої частини стегна.

Ще одне важливе правило. Носіть еластичний бинт тільки під час активного руху. У стані спокою пов’язку краще знімати. Коли бинт наклали коректно, пальці зазвичай набувають синюватого відтінку, але з початком руху натуральний колір повертається дуже швидко.

При перев’язці ліктьового або колінного суглоба важливо не порушити кровообіг у судинах. Якщо їх передавити, це викличе болючий набряк з усіма витікаючими наслідками. Пов’язку рекомендують негайно зняти, якщо під бинтом відчувається пульсація або пальці починають німіти. Після цього рекомендується зробити легкий масаж кінцівки у піднятому положенні.

Будьте здоровi!

Ваша «Медаппаратура»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка