http://medapparatura.com.ua

Гель для УЗИ : який краще обрати?

Ультразвукове дослідження на сьогодні є одним з найпопулярніших, інформативних і доступних методів діагностики. Для забезпечення продуктивної роботи апарату УЗД потрібно особливу увагу приділяти видатковими матеріалами, а саме гелям для УЗД. Вимоги до їх якості повинні бути високими, щоб не пошкодити ультразвуковий датчик, забезпечити високий рівень діагностики і максимальний комфорт як для пацієнта, так і для лікаря.

Важливими параметрами при виборі гелю для УЗД є:

  1. Фізико-хімічні властивості. Якісні гелі повинні забезпечувати відмінний контакт датчика і шкіри пацієнта і створювати оптимальні умови для видимості органу, який досліджується.
  2. Склад. До складу гелю не повинні входити речовини, здатні пошкодити датчик. До них відносяться сіль, ацетон, йод, мінеральні масла. Також складу гелю має бути гіпоалергенним.
  3. В’язкість і щільність. Гелі для УЗД можуть мати різну в’язкість і щільність, від цього показника залежить те, наскільки гель розтікається по шкірі пацієнта, скільки його потрібно витратити для однієї процедури УЗД, наскільки зручно з ним працювати лікаря, який рівень комфорту забезпечений пацієнта під час дослідження? Чим вище в’язкість гелю, тим він більш економічний, менше розтікається, але, відповідно, і дорожче.
  4. Розчинність у воді. Якісний гель для УЗД повинен легко розчиняться у воді, без проблем видалятися з шкіри пацієнта і датчика за допомогою звичайної серветки.
  5. Термін придатності. Чим вище термін придатності гелю, тим краще: тоді можна закупити велику партію цього продукту і не залежати від періодичного підвищення цін на ринку. Але і ціна такого гелю буде декілька вище, тому потрібно добре прорахувати всі плюси і мінуси оптових закупівель.

ВІДМІННОСТІ МІЖ ГЕЛЯМИ ДЛЯ УЗД РІЗНИХ ВИРОБНИКІВ

На сайтi  medapparatura.com.ua  представлені гелі для УЗД українського, угорського та італійського виробництва. У чому різниця між ними, яка впливає на їх вартість? Розглянемо: 3 гелю в упаковці однакового об’єму (1000 г): гель для УЗД ЕКО GEL (Україна), гель для УЗД AQUAULTRA BASIC UB1000 (Угорщина) і гель для УЗД ECO SUPERGEL (Італія).

Спочатку відзначимо їх загальні характеристики:

Ці гелі чудово підходять для УЗД, доплерографії та терапії.

Вони володіють хорошими фізико-хімічними властивостями, завдяки чому забезпечують відмінний контакт датчика УЗД і шкіри пацієнта. Це дозволяє добре розглянути досліджуваний орган.

Дані гелі гіпоалергенні, не викликають подразнення шкіри та слизових оболонок.

Вони безпечні для датчиків апарату УЗД, оскільки не містять солей і формальдегіду.

Зазначені гелі мають середню в’язкість, вони досить економічні, не розтікаються по шкірі пацієнта. Їх легко видаляти з датчика УЗД і шкіри пацієнта звичайної серветкою.

Але чому ж відрізняється ціна на дані гелі? До їх відмінностей належать:

  1. В’язкість. Хоча всі ці три гелю відносяться до категорії гелів з середньою в’язкістю, у гелю ECO SUPERGEL виробництва Ceracarta SpA, Італія в’язкість трохи вище – 80,000 + 10,000 Па*с в порівнянні з 70,000 + 10,000 Па*с у гелів EKO GEL (Україна) і AQUAULTRA BASIC UB1000 (Ultragel Hungary 2000 Ltd., Угорщина). Це робить італійський гель більш економічним і зручним у використанні, що підвищує його вартість.
  2. Щільність. Щільність у гелю італійського виробництва 1,02 г/см3, у гелів українського та угорського виробництва – 1,01 г/см3. Показники в’язкості і щільності взаємопов’язані і безпосередньо впливають на економічність гелю.
  3. Термін придатності. Гель ECO SUPERGEL (Італія) має термін придатності 5 років, EKO GEL (Україна) і AQUAULTRA BASIC UB1000 (Угорщина) – 3 роки, що також впливає на вартість продукту.

Виникає закономірне питання: у чому ж різниця між гелями EKO GEL (Україна) і AQUAULTRA BASIC UB1000 (Угорщина)? Їх характеристики ідентичні, але український гель коштує дешевше. Різниця у виробника і місце розташування його потужностей. Український гель проводиться в Полтаві, тому витрати на його доставку в нашій країні значно нижчий. Це безпосередньо відбивається на ціні. До того ж, угорська компанія присутня на ринку довше, до неї більше довіри. І, врешті-решт, багато хто просто звикають користуватися гелями певного виробника, і не хочуть міняти своїх уподобань.

ВИСНОВОК
Всі гелі для УЗД, представлені в магазинi medapparatura.com.ua, – якісні та безпечні як для пацієнта, так і для обладнання. На формування їх вартості впливають багато факторів, і тільки покупець може вирішити, який з них є для нього ключовим. Вибрати товар, який необхідний саме вам допоможуть наші кваліфіковані консультанти.

ВЫБРАТЬ И КУПИТЬ ГЕЛЬ ДЛЯ УЗИ

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка