medapparatura.com.ua

Геморой : Методи лiкування

Геморой являє собою одне з найбільш неприємних захворювань. Воно може виникнути в результаті тривалих закрепів, і в результаті сильного підвищення внутрішньочеревного тиску. Симптомами донноi недуги можуть виступати:

  • кров’яні прожилки в калі;
  • подразнення та біль в ділянці ануса;
  • кровотеча з прямої кишки;
  • випадання гемороїдальних вузлів.

Лікування геморою відбувається під впливом місцевих препаратів, таких як мазі і ректальні свічки. Такі препарати, як правило, містять кілька компонентів активної групи, які здатні зменшити набряк тканин, зменшити свербіж і біль, а також зняти запалення. Крім цього рекомендується прийом відповідних коштів всередину, це дозволяє підсилити дію та ефективність місцевих препаратів.

Методи лікування геморою

Медикаментозний метод лікування дозволяє ліквідувати неприємний недуг лише на деякий час і відноситься до групи симптоматичного лікування. Однак якщо дотримуватися всіх рекомендації лікаря і проводити профілактичні заходи, щоб уникнути рецидивів, можна обійтися без оперативного втручання.
Склеротерапія. Даний метод передбачає введення в гемороїдальний вузол спеціальної речовини, в результаті чого відбувається утворення сполучної тканини.
Метод впливу екстремальних температур. Під впливом наднизької (кріодеструкція) і високої (фокусна інфрачервона коагуляція) температури, гемороїдальні вузли піддаються некрозу.
Лігування вузлів, використовуючи латексні кільця. Надягають кільця з допомогою апарату в розтягнутому вигляді на підставу сайту. В кінці процесу вузол разом з кільцем відторгається.
Операція Лонго. Даний метод передбачає оперативне втручання, яке уривається ділянку слизової оболонки вище гемороїдального вузла.
Дезартеризация. Дане хірургічне лікування включає в себе перетин артерії, яка постачає кров’ю збільшений вузол. Така операція може проводитися в амбулаторних умовах з використанням спеціального апарату. У післяопераційний період пацієнту не потрібно призначати болезаспокійливі препарати.

© Будьте здоровi  «медаппаратура»
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на medapparatura.com.ua обов’язкове

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка