http://medapparatura.com.ua

Геморой – симптоми, лікування та профілактика

З гемороєм стикаються 20% людей в усьому світі, щорічно хворі молодіють. Це неприємна і небезпечна хвороба, яку не можна запускати, щоб не провокувати розвиток ускладнень.

Як проявляється геморой, хто схильний до захворювання?
Основна небезпека геморою – це шишки (вузли), що призводять до серйозних ускладнень у вигляді тромбозу та ін. Хвороба вважається професійною, найчастіше воно наздоганяє людей, зайнятих на сидячій або стоячій роботі: вчителі, водії, офісні співробітники, програмісти.
Розвитку геморою сприяє кілька факторів:

  • генетична схильність до подібних захворювань;
  • вагітність (з-за високого тиску, що чиниться на гемороїдальні вени);
  • зловживання алкоголем, наявність в раціоні шкідливих продуктів та ін.

Захворювання проявляється по-різному, виділимо найбільш часті ознаки: виділення крові при дефекації, випадання гемороїдальних вузлів із заднього проходу та ін.
Це вкрай неприємне захворювання, і його ні в якому разі не рекомендується лікувати в домашніх умовах, користуючись народними засобами. Тому при перших симптомах відразу звертайтеся до лікаря, він призначить лікування геморою на основі діагностики.
Медикаментозне та оперативне лікування геморою
Побороти захворювання без допомоги лікаря неможливо, але багато хто просто соромляться приходити в медичні установи з такою делікатною проблемою. Сором необхідно подолати, оскільки рання стадія захворювання лікується набагато простіше і швидше, до того ж так ви уникнете ускладнень.
На перших стадіях програма лікування ґрунтується на прийом спеціальних препаратів з різною дією: знеболюючу, протизапальну та ін. Щоб знизити болю і запалення, лікар прописує ректальні свічки, мазі, гелі. Але медикаментозна терапія допомагає лише зняти симптоми захворювання, а позбутися від нього остаточно можна тільки при оперативному втручанні.
Існують різні методики, вибір залежить від тяжкості хвороби. В останні роки лікарі використовують малоінвазивні методики: склеротерапія, латексні кільця, лазерна коагуляція та ін.
На відміну від класичних операцій, ці методики відрізняються швидкими термінами проведення, безпекою, можливістю проведення в амбулаторному режимі, відсутністю необхідності в загальному наркозі. В цілях профілактики геморою пийте більше води (мінімум 8 склянок на день), регулярно ходите в туалет (щоб спорожняти кишечник), позбавляйтеся від жирових відкладень.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка