
Осінь – сезон застуд, впоратися з якими допоможе інгаляційна терапія. Напевно багато хто з нас пам’ятають бабусині рецепти, коли нежить кашель і хворе горло лікували паром від картоплі, вдиханням парів відвару листя евкаліпта і т. д. Сучасна інгаляційна терапія не тільки більш зручний, але і більш ефективний спосіб терапії як простудних захворювань, так і хронічних захворювань, алергічних реакцій, бронхіальної астми, післяопераційних станів і т. д.
У чому користь інгаляцій: від показань до протипоказань
Мета використання в лікувальних цілей інгалятора, небулайзера (пристрій для інгаляцій) або парових інгаляцій в тому, щоб поліпшити дренажні функції дихальних шляхів. Тобто знизити набряклість, зупинити спазм бронх і тим самим зменшити прояви кашлю, доставити лікарський препарат вглиб органів дихання.
Застосовувати ту чи іншу інгаляцію слід залежно захворювання і методів його лікування, тому перед тим, як робити парову інгаляцію або використовувати інгалятор , необхідно проконсультуватися з фахівцем. Те ж стосується і використання інгаляційної терапії: не можна робити інгаляції при температурі вище 37,5 °C, ряду захворювань серця і судин (аритмія, серцева недостатність, перенесені менше півроку тому інфаркт та інсульт та ін), алергії, ослаблений імунітет, схильність до кровотеч і т. д. Також важливо враховувати обмеження, зазначені в інструкціях до ингаляторам: інакше ви ризикуєте нашкодити здоров’ю і зіпсувати техніку.
Інгаляції парою: якого ефекту можна досягти в домашніх умовах
Парові інгаляції – самий простий засіб лікування хронічних захворювань носоглотки або тривалої застуди. Таку найпростішу інгаляцію ми часто використовуємо при нежиті: нагріваємо воду або відвар трав вище 60 °C, додаємо настоянку прополісу, евкаліпта і т. д. і дихаємо паром. Така інгаляція надає фізіотерапевтичнк дію: посилюється кровообіг судин дихальних шляхів, що підвищує метаболізм в слизовій оболонці і виробляє болезаспокійливу дію.
Лікувального ефекту можна досягти, використовуючи при парових інгаляціях масляні розчини. У разі використання парового інгалятора можна робити фітоінгаляції. А застосування лікарських засобів у даному випадку неефективно: велика частина залитих в апарат лакарственных розчинів руйнується при нагріванні.
Що таке небулайзер і на що орієнтуватися при виборі інгалятора
Зручна річ, яка стала паличкою-виручалочкою особливо для мам з часто хворіючими дітьми – це небулайзер. Назва приладу походить від латинського слова «хмара». Ультразвукові небулайзери виробляють аерозоль, який утворює хмарку, зручно для вдихання. Такий апарат безшумний і простий у застосуванні: а набір спеціальних масок дозволяє робити процедури навіть лежачим хворим. У таких інгаляторах використовують фізраствори, відвар трав, наливати масляні препарати в ультразвуковій небулайзер не можна – поламається.
Компресорний небулайзер більш гучний, зате підходить для лікування будь-якими медикаментами: антисептиками, антибіотиками, бронхолітиками, протигрибковими препаратами та ін., а не тільки трав’яними настоянками.
Крім того, що небулайзер повинен бути простим у використанні, апарат повинен бути надійним та мати гарантії, легко доставляти препарати в організм, мати як можна більше технічних характеристик.
Для початку лікування інгаляційними процедурами, Ви можете ознайомитися та пiдбрати для себе інгалятор, небулайзер та комплектуючі до них за найдоступнішими цінами з безкоштовною доставкою додому.Перейшовши за посиланням http://medapparatura.com.ua/c/ingaliator/. Або відвідавши наш сайтhttp://medapparatura.com.ua тут ви знайдете багато якісного і корисного товару за низькими цінами від виробника.
Добавить комментарий