medapparatura.com.ua

Медичне взуття — комфорт і безпеки медпрацівників

Медичне взуття створене для комфорту і безпеки працівників клінік, лікарень, профілактичних центрів, фармацевтичних підприємств і лабораторій, для підтримки внутрішньої чистоти і гігієни.

Нормальні санітарні умови у медичних приміщеннях — умова, від дотримання якого залежить здоров’я персоналу і відвідувачів. Використання змінного взуття обов’язково і необхідно, і виробники медичної одягу розробили для лікарів легкі, міцні, практичні моделі, що забезпечують користувачеві комфорт навіть при тривалому носінні.

У медичних кросівках, сабо, босоніжки висока функціональність збалансована з естетичністю і зручністю. Вироби виконуються з натуральних дихаючих матеріалів, з додатковими вентиляційними отворами, що підтримують постійний повітрообмін і створюють природний мікроклімат, зменшує потовиділення і сприятливий стан для здоров’я шкіри ніг.

В цілях безпеки всi вироби покриваються антистатичними складами, а підошва захищається від ковзання. В результаті взуття набуває всі необхідні параметри якості, функціональності і довговічності.

Для фахівців, що мають ортопедичні патології, розроблені спеціальні моделі з функціями рівномірного розподілу навантаження, підтримки і фіксації стопи в оптимальному положенні.

Різноманітність варіантів взуття для медичних працівників дозволяє підібрати модель, відповідну індивідуальним потребам і смаку і створити сприятливі умови для роботи.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка