http://medapparatura.com.ua

Медичні одноразові бахіли — запорука сприятливої санітарної обстановки

Бахіли одноразові – спеціальні чохли з поліетилену або нетканого матеріалу, що надягають на вуличне взуття для підтримки гігієнічних умов в лабораторних і медичних приміщеннях. Особливо важливо використання бахіл в пологових будинках, хірургічних блоках та перев’язувальних, де фактор чистоти є найбільш критичним.

Поширення внутрішньолікарняних інфекцій пов’язане найчастіше з відхиленнями від норм санітарії та гігієни. Причини таких порушень різні: дефіцит обслуговуючого персоналу, брак грошей на покупку надійного стерилізаційного обладнання, низька якість дезінфекційних препаратів, нехтування засобами індивідуального захисту та одноразової медичної одягом. А наслідком стають небезпечні захворювання і ускладнення, виникнення надзвичайних ситуацій та інші серйозні проблеми.

Кожен аспект діяльності медустанови повинен бути підпорядкований суворому порядку. У цьому – запорука сприятливої санітарної обстановки і безпеки медиків і пацієнтів. Одна з обов’язкових складових підтримки порядку в ЛПУ – застосування пацієнтами та відвідувачами одноразових бахіл. Високої популярності цього виду медичної взуття сприяє ряд факторів: доступність, зручність використання, економічність.

Виріб являє собою чохол з поліетилену або нетканого матеріалу (зазвичай спанбонду), що надягається поверх взуття. Дешевизна і зручність використання привели до розширення сфери користування бахілами: крім медичних установ, вони застосовуються в музеях, салонах краси, спортивних комплексах, на харчових виробництвах.

Виробництвом медичних бахіл займаються багато компаній, що представляють вироби декількох видів, що відрізняються забарвленням, розміром, щільністю, структурою. Стандартні кольори – блакитний, зелений або жовтий, середній розмір близько 13*38 см, проте є моделі 15*40 див. Бахіли малої щільності (20-25 г/м2), як правило, поступаються щільним (42 г/м2) у міцності, але істотно виграють у ціні. Структура може бути гладкою або текстурованою, з ефектом захисту від прослизання. Для застосування в якості операційної одягу пропонуються стерильні комплекти бахіл. Як бачимо, асортимент настільки широкий, що можна без праці підібрати підходящий варіант в залежності від цілей і специфіки майбутнього використання.

Медичні бахіли – це простий і надійний спосіб багаторазово знизити ступінь забруднення медичних приміщень, виключити попадання вуличного пилу і бруду в чутливу лікарняне середовище. Закупівля одноразової взуття для пацієнтів та відвідувачів обходиться медичним установам значно дешевше, ніж утримання додаткового штату прибиральників і покупка дорогих миючих засобів.

Без медичних бахіл сьогодні неможливо уявити підтримання чистоти в повній відповідності з гігієнічними вимогами. Вони входять в перелік найбільш затребуваних, швидко витрачаються виробів, які регулярно купуються всіма медичними установами.

© Будьте здоровi  «медаппаратура»

При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на medapparatura.com.uaобов’язкове.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка