medapparatura.com.ua

Молоковідсмоктувач | Який краще ?| Різновиди молоковідсмоктувачів

Молоковідсмоктувач призначений для зціджування молока у годуючих жінок. Прилад необхідний у випадках, коли неможливо природне вигодовування (дитина відмовляється від грудей або знаходиться окремо від матері); для стимулювання і індукування лактації; полегшення хворобливих станів грудей при гиперлактации, лактостазі, маститі; підтримання вироблення молока в період прийому медикаментів.

Розроблені різні моделі молоковідсмоктувачів для домашнього і клінічного застосування, що відрізняються принципом і складністю дії, ємність резервуара, ресурсом служби.
Найбільш надійні, функціональні, зручні у застосуванні — професійні прилади, що використовуються в умовах пологових будинків і гінекологічних клінік. Більшість таких пристроїв є електричними, з вакуумним принципом дії: з допомогою електродвигуна прилад створює розріджену середу в області соска, що сприяє виділенню молока.

Резервуар може бути виконаний скляним або з полікарбонату або поліпропілену. Всі застосовувані в конструкції матеріали гіпоалергенні, абсолютно безпечні для дитини і матері.

Електричні молоковідсмоктувачі поділяються на дві групи:

  • аналогові (однофазні, діють в одному постійному ритмі, можливе регулювання сили вакууму);
  • з цифровим керуванням (більш складні, двофазні, можлива зміна як сили вакууму, так і частоти для точного відтворення природного процесу смоктання грудей дитиною).

Найбільш досконалі модифікації електронних молоковідсмоктувачів здатні до запам’ятовування налаштувань і їх подальшого повторення. Прилади для професійного використання відрізняються підвищеною надійністю всіх елементів, тривалим ресурсом, індивідуальними насадками для підтримки гігієни і виключення ризику інфікування. Є моделі, що підтримують одночасне зціджування двох залоз.

Прості ручні прилади, з грушею або системою зберігання, використовуються переважно в домашніх умовах, для періодичного зціджування. Ефективно справляються зі своєю функцією, такі прилади виграють у вартості.

Ознайомитися та  пiдбрати для себе Молоковідсмоктувач за найдоступнішими цінами з безкоштовною доставкою додому.Перейшовши за посиланням http://medapparatura.com.ua/c/mama-i-rebenok/molokootsosy/ Або відвідавши наш сайт http://medapparatura.com.ua  тут ви знайдете багато якісного і корисного товару за низькими цінами від виробника.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка