Монітор пацієнта: На що потрібно звернути увагу при виборі?
https://medapparatura.in.ua

Монітор пацієнта: На що потрібно звернути увагу при виборі?

Обладнання в сучасній медицині грає найважливішу роль, без її допомоги неможливо швидко поставити діагноз, провести ефективне лікування. В інтенсивній терапії широко використовуються системи моніторингу стану пацієнта, які залишаються незамінними помічниками лікаря в справі порятунку людських життів. Вони дозволяють тримати під контролем всі життєво важливі показники пацієнта і роблять це в режимі реального часу, що має ключове значення для лікування.

На що звернути увагу, вибираючи систему моніторингу стану пацієнта?

Завдяки даному устаткуванню можна успішно контролювати такі параметри як пульс, темп дихання, артеріальний тиск, частота серцевих скорочень і багато інших, в залежності від моделі і комплектації. При виборі системи моніторингу стану пацієнта потрібно спиратися на такі параметри:

  1. Місце експлуатації обладнання. Бувають монітори пацієнта для немовлят, дітей, дорослих, літніх людей. Для дитячої реанімації, наприклад, стандартного набору функцій може бути недостатньо. Є й універсальні монітори, вартість яких перевищує обладнання для вузьких спеціалізацій. Тому місце експлуатації системи моніторингу відіграє ключову роль у виборі необхідної моделі. Сьогодні широко використовуються моделі, призначені для роботи в «польових» умовах – в машинах швидкої допомоги. Такі системи працюють від вбудованого акумулятора, можуть заряджатися від мережі автомобіля.
  2. Функціонал. Кожен монітор пацієнта має свої функціональні особливості: він може мати або не мати вбудований акумулятор, датчики дихання, ЧСС, температури, термопринтер, пульсоксиметр, кілька відведень ЕКГ і ще багато всього. Від того, наскільки широким є функціонал обладнання, залежить і його ціна.
  3. Екран. Сучасний якісний кольоровий РК-монітор дає можливість ефективно контролювати життєво важливі показники пацієнта. Працювати з обладнання, яке має хороший екран, і зручно, і швидко, і надійно.
  4. Надійність і довговічність. Це обладнання, від справності якого залежить життя пацієнта. Тому економити не варто, краще купувати системи моніторингу у перевірених виробників, які добре зарекомендували себе на ринку і гарантують якісної та своєчасне сервісне обслуговування.
  5. Зручність у використанні. Ергономічний дизайн устаткування – гарантія його простої та ефективної експлуатації.

Портативний монітор пацієнта G3H

Одна з найпопулярніших на ринку моделей, представлена і в магазинi medapparatura  , – портативний монітор пацієнта G3H від англійського виробника Heaco.

Його перевагою перед іншими моделями є такі параметри:

  • Яскравий дисплей на 8,4″, на якому є можливість налаштовувати поля даних і одночасно виводити до 7-ми трендів.
  • ЕКГ з функцією автоматичного аналізу аритмій і сегмента ST.
  • Фільтрація електричних перешкод.
  • Швидке відновлення після дефібриляції.

У базову комплектацію входить: ЕКГ, ЧДД (2 датчика), вимірювання пульсу, SpO2, неінвазивного АТ, температури (2 датчика), принтер.

В залежності від комплектації модель може бути доповнена іншими опціями.

Виробник портативного монітора пацієнта G3H Heaco Ltd, Англія.

Гарантія – 1 рік.
Висновок

Системи моніторингу стану пацієнта – дуже важливе обладнання, яке допомагає врятувати безліч життів. Вони дозволяють тримати на контролі всі життєво важливі показники і вчасно сигналізують медичному персоналу про небезпеку та необхідності вжити термінові реанімаційні заходи. На сьогодні моделей даного обладнання дуже багато, вони суттєво відрізняються за своїм функціональним можливостям і за ціною. Тому перед придбанням системи моніторингу стану пацієнта потрібно детально проаналізувати потреби медичного закладу, спираючись на основні параметри вибору даного обладнання.

Вибрати й купити систему моніторингу стану пацієнта

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка