medapparatura.com.ua

Нетримання сечі у дорослих: Яка причина ? Що робити?

За даними статистики, практично кожен п’ятий житель планети страждає від енурезу. Найчастіше ця проблема зустрічається у дітей, проте бувають випадки, коли енурез не дає повноцінно жити дорослим.

Часто нічне нетримання сечі у дорослих є супутнім процесом якого-небудь захворювання. Шукати причину, в першу чергу, необхідно безпосередньо в сечостатевій системі. Енурез може бути викликаний такими аномаліями, як невеликий розмір сечового міхура, недостатня його еластичність, інше. Крім того, нетримання можуть спровокувати сечостатеві інфекції, пухлини, камені. При виникненні такого роду проблем необхідно звертатися до лікаря, однак багато соромляться говорити на таку делікатну тему.
Віковий та жіночий енурез

У багатьох людей виникає нетримання сечі у літньому віці, так як в наслідок переходу організму в нову фазу стінки сечового міхура втрачають свою еластичність. Крім того, у людей віком старіє кора головного мозку, з-за чого може порушуватися процес контролю сечовипускання. Від цієї проблеми страждають жінки під час клімаксу: це пов’язано з тим, що відбувається гормональна перебудова і м’язові тканини змінюються.

Також у жінок часто спостерігається нетримання сечі під час вагітності, адже тоді у представниць слабкої статі теж змінюється гормональний фон. Збільшена матка тисне на внутрибрюшну частину і провокує часті позиви. Якщо енурез з’явився виключно в період виношування дитини, лікувати його не потрібно: потрібно просто коригування питного режиму. Також можна робити спеціальні вправи для зміцнення м’язів тазового дна.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка