
Причин, за якими жінці не вдається благополучно виносити і народити малюка, безліч. Коли довгоочікувана вагітність мимовільно переривається, пережити таке складно. А якщо це відбувається не раз і не два? Залишатися наодинці зі своєю бідою не потрібно, адже, незважаючи на серйозність даної проблеми, вона вирішувана. Завдяки сучасним методикам діагностики та досвіду фахівців, безлічі жінок вдається зберегти вагітність і народити довгоочікуваного малюка.
Коли діагностується невиношування вагітності
Якщо наступила вагітність мимовільно перервалася два і більше разів, то в даному разі спеціаліст може діагностувати звичне невиношування. Однак на ранніх термінах вагітності, наприклад у 6-8 тижнів часто відбувається мимовільний викидень, а жінка навіть не здогадується, що була вагітна. І таких випадків відбувається від 40 до 80%, у результаті жінка може думати, що вона взагалі безплідна.
Про невиношуванні вагітності говорять в тому випадку, якщо вагітність перервалася мимовільно в період від зачаття дитини до 37-го тижня вагітності (першого тижня дев’ятого місяця). Якщо вагітність мимовільно перервалася в період від зачаття до 22-го тижня (це приблизно 4-4,5 місяць вагітності), то в даному випадку відбувається мимовільний аборт – викидень. А мимовільне переривання вагітності у третьому триместрі, тобто з 7-го місяця вагітності, розцінюється як передчасні пологи.
Чому жінка не може виносити дитину
Вагітність може перерватися самостійно з цілого ряду причин: це можуть бути статеві інфекції, аномалії розвитку плода, міоми і інші утворення в порожнині матки, ендокринні захворювання, зокрема, цукровий діабет. Важливий чинник, що провокує викидні – це стрес, імунологічні порушення, погана екологія, професійна діяльність у шкідливих умовах і т. д. Також причиною невиношування вагітності можуть стати гормональні порушення, тяжкі форми токсикозу вагітних, плацентарна недостатність і т. д.
Щоб вирішити проблему невиношування вагітності, потрібна діагностика?
Як бачите, причини, які не дозволяють жінці благополучно виносити і народити малюка, багатофакторні – і часто призводить до викиднів не один, а цілий ряд факторів. Обстежитися важливо не тільки жінці, але і її чоловіка (партнера), оскільки при статевих інфекціях або спадковому факторі (генетичних захворюваннях, що формують аномалії плоду і т. д.) у чоловіка, виносити малюка не вдається жінці, проблеми з репродуктивним здоров’ям у якої немає. Діагностику і лікування, спрямовані на профілактику самовільних викиднів, слід проводити до того, як жінка завагітніла. Але якщо вагітність настала і раніше вже були випадки мимовільного переривання, то важливо негайно стати на облік в жіночу консультацію і почати діагностику, щоб зберегти бажану вагітність.
Крім діагностики і лікування (при виявленні) запальних і інфекційних захворювань, важливо дізнатися особливості менструальних та репродуктивних функцій, стан яєчників, а також пройти ряд важливих інструментальних обстежень жіночої статевої системи: УЗД, сальпинографию і лапараскопію (при необхідності) матки і т. д. Вибрати клініку для діагностики та лікування невиношування вагітності Вам допоможе публічний реєстр медичних закладів України: якщо самостійно зробити вибір Вам складно, то звертайтеся за безкоштовною допомогою до нашим консультантам.
Медичні статті «медаппаратура»
medapparatura.com.ua
Добавить комментарий