Обережно, гонорея: у чому небезпека цієї статевої інфекції - MedApparatura - медицинское оборудование

Обережно, гонорея: у чому небезпека цієї статевої інфекції

Про гонорею або триппер (народна назва хвороби) мабуть, чув кожен. Про данне захворювання придумана маса анекдотів і побутує думка, що ця статева інфекція несерйозна, вона легко виявляється завдяки своїм яскраво вираженим симптомама і, відповідно, лікувати там особливо нічого. Але саме гонорея, яку легше діагностувати, ніж ряд інших захворювань, що передаються статевим шляхом, може викликати серйозні ускладнення. А останнім часом венерологи все частіше діагностують випадки гонореї, які практично не піддаються лікуванню.

Гонорея – венеричне захворювання, що передається через секс

Дана хвороба відноситься до венеричних захворювань, і заразитися гонореєю можна виключно при незахищеному сексі. Внеполовой шлях зараження – явище вкрай рідкісне, хоча і можливий: наприклад, при використанні загальним рушником або білизною від зараженоі людини. Збудник захворювання – гонокок, спочатку вражає сечостатеву систему. Гостра гонорея виявляється бурхливо: приблизно 3-4 дні після статевого контакту з’являються гнійні виділення з геніталій і біль при сечовипусканні.

Однак дані симптоми можуть зникнути через декілька днів, особливо якщо починає яка заразилася на самолікування, промивання статевих органів різними антисептичними розчинами, травами і т. д. особливо небезпечний самостійний прийом антибіотиків, оскільки сама людина не може правильно підібрати препарат, розрахувати його дозу у своєму індивідуальному випадку, вибрати супутнє лікування. У результаті захворювання переходить в хронічну, часто приховану форму, при якому починають страждати інші органи і системи. А також партнери, яких людина заражає інфекцією.

Чим небезпечна гонорея: ускладнення захворювання

Якщо ви звернулися до лікаря, стали отримувати лікування і відчули себе краще, то переривати призначену терапію ні в якому разі не можна. Гонорея лікується довго, потім потрібно буде здавати повторні аналізи, щоб переконатися в повному одужанні і не наражати на небезпеку здоров’я себе і свого партнера. При гонореї в першу чергу уражаються репродуктивні органи: матка, придатки, яєчники, передміхурова залоза, яєчка, насінники.

Запальні процеси, спайки, безпліддя – ось далеко не повний перелік наслідків гонореї. Якщо заразилася вагітна жінка, то високий ризик інфікування дитини при пологах. При відсутності лікування або недотриманні рекомендацій лікаря хронічна гонорея призводить до проникнення інфекції в кров. У підсумку уражаються оболонки мозку, суглоби, серцево-судинна система і т. д., що може закінчитися інвалідністю і смертю людини.

Лікування і профілактика гонореї

Гонорея – захворювання високовирулентне: тобто при статевому контакті з хворою людиною ризик заразитися становить 80%. Не обов’язково у партнера будуть почервоніння або виділення з статевих органів, які ви можете візуально помітити. Хронічний перебіг гонореї «на око» визначити, тому кілька хвилин задоволення при незахищеному сексі з хворою людиною будуть коштувати вам тривалого і дорогого лікування. Антибактеріальна  і симптоматична терапія призначається : тривалість курсу та дози антибіотиків залежать від локалізації запального процесу.

Наприклад, гонорея нижнього відділу органів сечостатевої системи вимагає менших доз антибіотиків, ніж висхідна гонорея. Тому лікування має призначати тільки лікар. При хронічному процесі також можуть бути призначено промивання уретри і змащування шийки матки антибактеріальними розчинами. Тому, щоб уникнути захворювання на гонорею слід ретельно підходити до вибору статевих партнерів, користуватися презервативами і 1-2 рази на рік звертатися до гінеколога/андролога для проведення лабораторної діагностики і виявлення прихованих статевих інфекцій.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка