Одноразові електроди «SKINTACT»

В електродах для короткочасного і середньо-тривалого спостереження використовується підкладка (основа) з спіненого поліетилену (код F в назві), що забезпечує непроникність поля контакту для інших рідин і відсутність вологообміну (шкіра під електродом не може дихати). FS — з посиленим клейовим шаром для добового холтерівського моніторування і навантажувальних проб.

У электордах для тривалого спостереження за забезпеченням комфорту для активних пацієнтів застосовується підкладка з мікропористої стрічки — код T або нетканого матеріалу — код W.

Основними компонентами гелю є вода і хлорид калію. Для короткочасного спостереження застосовується гель з високим ступенем плинності (aqua – wet), якою просочується мікропориста губка з поролону. Для тривалого спостереження застосовується желеподібний гель (aqua – set).

Щоб уникнути висихання гелю на що залишилися невикористаними електродах слід загинати розкриту сторону упаковки два рази.

Skintact F-55
Основа – непроникний для рідини поліетиленовий пінопласт. Діаметр 55мм. Для короткочасного спостереження і діагнозу.

Skintact FS-50
Основа – непроникний для рідини поліетиленовий пінопласт. Діаметр 50мм. Особливо міцний клей для надійного прилипання в складних умовах: сильно спітнілий пацієнт, эргометрия, невідкладна швидка допомога. Рекомендація виробника: стрес-тест, холтер до 24 годин. Практика: для всіх видів ЕКГ досліджень. Найбільш універсальний і економічний.

Skintact FS-50C
Головне достоїнство – повна проникність для рентгенівських променів.
Основа – трансформується в піно подібну підкладка з посиленим клейовим шаром. Рідкий гель + поролон. Посилене злипання.
Рекомендація виробника: стрес-тест, холтер. Практика: для всіх видів ЕКГ досліджень, особливо спільно з томографією і рентгеном.

Skintact F-301
Педіатричний. Основа спінений поліетилен (Foam). Діаметр 30 мм. Непроникний для рідини. Твердий адгезивний гель підвищеної провідності не залишає слідів на шкірі. Сам гель забезпечує додаткове прилипання. Рекомендації: для короткочасного моніторування.
Skintact W-601
Основа – нетканий матеріал (Wet). Діаметр 50 мм solid adhesive gel. Желеподібний (твердотільний) гель підвищеної провідності, не залишає слідів на шкірі. Сам гель забезпечує додаткове прилипання. Забезпечують комфорт для активних пацієнтів. Зменшують навантаження на шкіру шляхом забезпечення можливості газо — та вологообміну між шкірою і навколишнім середовищем за рахунок меншого розміру. Рекомендації: для тривалого моніторування, холтерівських досліджень.

Skintact FS-RB4
Основа – спінена гума. Розмір 28 х 44 мм 3 шт на підкладці Рідкий гель, не залишає слідів на шкірі. Під «контактний роз’єм». Рекомендації: для ЕКГ-досліджень, ЕМГ-досліджень.

Skintact RT-34
Основа – спінена гума. Під роз’єм «крокодил». Рекомендації: для ЕМГ-досліджень.

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти у продажу одноразові електроди «SKINTACT». Використовується в багатьох лікувальних закладах : санаторіях, профілакторіях і лікарнях як в Україні. Ознайомитись та придбати  ви можете перейшовши за посиланням http://medapparatura.com.ua/c/medicinskie-rashodnye-materialy/electrody-dlia-ekg/electrody-odnorazovie/

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка