medapparatura.com.ua

Рентгенівська плівка

Рентгенівська плівка — спеціальний різновид фотографічного матеріалу, покритого з обох сторін товстим прошарком світлочутливої емульсії. Ця особливість, що відрізняє медичну плівку від звичайної, не випадкова і має функціональне значення, роблячи можливим використання відразу двох підсилюючих екранів. За рахунок цього підвищується контрастність і оптична щільність діагностичного зображення.

Ключова характеристика даного медичного виробу — чутливість, вимірювана в зворотних рентгенах. Ця величина визначає кількість випромінювання, необхідного для потемніння матеріалу. Чим нижчий показник, тим вище чутливість плівки і тим більш докладне зображення може бути отримано при мінімальному радіологічному впливі на пацієнта.

Більшість видів рентгенівських плівок покрита емульсією з двох сторін, за винятком флюорографічних, мають односторонній сенсибілізований шар з підвищеною світлочутливістю до флюоресцирующему екрану. Також існують спеціальні модифікації для стоматології, мамографії, лазерної томографії.

Типові розміри рентгенівських плівок— 18*13; 24*18; 30*24; 35*35; 40*30 і 40*15 див. В паспортному супроводі кожного виробу обов’язково зазначаються чутливість, умови зберігання та рекомендації щодо вибору реактивів і процесу фотообробки.

Застосовуючи якісну плівку високої сензитивності, можна істотно підвищити діагностичну цінність проведених досліджень.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка