http://medapparatura.com.ua

Шприц-ручка Новопен 4 : Переваги та недоліки

Шприц-ручка Новопен 4
Для можливості високої точності контролю діабетичних коливань створено спеціальне шприцевий пристрій-ручка нового типу. Використання такої системи не допускає похибки під час введення коригуючого засобу, так як головна її особливість полягає в тому, що є можливість знижувати набирається инсулиновое засіб до мінімальної дози.

Висока точність коригування стану системи

З таким пристроєм людина, що потребує регульованої підтримки свого стану може носити його всюди з собою, не викликаючи при цьому додаткової уваги. Але ті, хто вже випробував версію Новопен попереднього випуску, розуміє, що їм не доводилося проводити маніпуляцію з постійного щоденного наповнення об’єму інсуліну, і вони могли брати таку ручку з собою навіть на далекі відстані. Адже в ній могло вміститися аж до семиденного запасу.

Але в попередній версії не було можливості відрегулювати у зворотний бік кількість планованого введення тієї чи іншої дози.

Переваги

Нова версія доповнена таким механізмом роботи, при якому ви зможете у випадку зайвого виведення лікарського засобу з допомогою регулятора повернути вміст назад. Така можливість дозволяє дуже економно витрачати  засіб.

Крім цього, ділення мають мінімальне значення. Ця особливість важлива для тих, хто вводить невеликі дози  або, при резистентності стану необхідно проводити коригування системи з точним підвищенням або пониженням введеного інсуліну.

Нова версія ручки-шприца Новопен 4 дає можливість:

 • гарантованого введення точного дозування при найпростішому принципі своєї роботи;
 • відомості неприємних больових відчуттів під час проведення маніпуляції до можливого мінімуму;
 • роботи за принципом високого контролю основної функції введення і впорскування.

Надійна міцність корпусу

Матеріал, з якого виготовлений корпус, має гарантовану якість, що дозволяє використовувати конструкцію близько п’яти років при постійній експлуатації. Міцність корпусу не допускає нестабільності своєї роботи, навіть після складних умов його транспортування.

Відмітна особливість пристрою

 • виняток витрати додаткових одиниць засобів при виведенні з пристрою;
 • мінімальна похибка видаткових доз;
 • найменший крок шкали поділу в системі;
 • повернення помилково виведеного зайвого кошти;
 • компактність і легкість, забезпечені конструктивним рішенням системи;
 • можливість самостійного використання системи однією рукою;
 • виводиться звуковий клацання після закінчення введення засобу;
 • можливість точного набору дози кошти;
 • стабільність роботи системи.

Принцип роботи пристрою

Шприц має спеціальну систему початку і закінчення введення . Вона включається пусковою кнопкою в момент початку впорскування дії роботи. А при закінченні виведення з пристрою заданої кількості засобу відбувається підтвердження про те, що доза впорснута зі шприца. Підтвердження визначається клацанням.

Введення засобу:

Пристрій працює точно і безпечно. З його допомогою можна досягати необхідних строгих вимог за нормами внутрішнього введення, що дуже важливо для тих, у кого корекція визначається за щоденними добовим показниками або тим, кому призначена доза з показником відмінним від одиничної крокової дози.
Введення таким шприцом не викликає проблем з дозуванням . У нього можна легко набирати необхідну кількість введеного  великого об’єму. І вам не потрібно носити з собою додаткові запасні флакони із засобом.
Зовнішній вигляд

На верхній частині шприца є панель індикатора і кнопка дозованого визначення, нижче знаходиться затискач як на звичайній кульковій ручці. Середина конструкції складається з оглядового вікна і шкали в зоні держателя картриджа. Нижня частина корпусу складається з знімного ковпачка і зони для голки.

Герметичність конструкції не пропускає засіб назовні, навіть у незначних кількостях.

Шприц-ручки Новопен 4 доступні у варіантах кольору металік ? насичений синій і сріблястий.

Що входить в набір

У комплекті, що складається з самої ручки і чохла на блискавці є набір голок 6 мм в кількості 10 штук (Новофайн). В чохлі є відділення для можливості розміщення там відразу двох пристроїв, щоб можна було транспортувати або зберігати в ньому інсулін короткої та тривалої періоду дії.

Зручне рішення

Серед наших пропозицій є і ще одне дуже зручне рішення. Можна підібрати пристрій ручка для розрізняння видів інсуліну, помістивши засіб в синій або сріблястий металевий шприц. З таким розходженням зовнішнього вигляду ручок ви завжди зможете точно знати, де знаходитися який засіб. І в момент підтримки вашого стану вам не доведеться турбуватися, що ви можете переплутати вводиться засіб.

Спеціальна секція в чохлі

Для зберігання таких різних за своєю тривалістю дії засобів в чохлі, є спеціальна секція для їх зберігання і для картриджа. Вміщені туди ручки і картридж будуть розділені один від одного еластичною сіточкою. Незважаючи на те, що ручки виконані з якісного матеріалу, при приміщенні їх в чохол, вони будуть там стабільно розміщені. Такий чохол можна брати з собою всюди, не боячись за внутрішній вміст, яке буде там надійно зберігатися.

Виняток непередбачуваних результатів введення лікарського засобу

Вхідні в комплект голки мають таку довжину, яка відповідає точним показниками контролю їх запровадження не перевищує рівень їх більш глибокого проникнення, ніж перехід від жирового прошарку до м’язових тканинин. Це дозволяє виконувати введення препарату на точноій відстані, що виключає можливість непередбачуваних коливань рівня цукру в крові, через неточне місця попадання голки.

До цієї ручки-шприца підбираються спеціальні гострі голки, і процес проходить майже безболісно.

З ручкою-шприцом нової версії можливо:

 • використовувати механізм дозованої подачі;
 • вводити різні види інсуліну;
 • контролювати швидкості введення;
 • виключати больові відчуття;
 • вільно транспортувати і використовувати за межами стаціонарних умов.

Весь механізм введення засобу дозволяє використовувати його в екстреній медицині, коли вимагається термінове введення коригуючого засобу.

Компенсація стану може здійснюватися з допомогою такого пристрою в будь-яких умовах за індивідуальними показаннями, виходячи з показань до кожного окремого станом організму людини.

Основний принцип створення цього пристрою

Завдяки оригінальному зовнішньому вигляду цієї системи її можна носити навіть без чохла, наприклад, в кишені сорочки або піджака, і нікому не прийде в голову думка про те, що це за пристрій. Адже таке зовнішнє виконання шприца дійсно нагадує звичайну ручку, та й ще дуже гарну. Це основний принцип створення цього пристрою, що допомагає не тільки зробити життя людини легше, який повинен постійно корегувати свій стан, але і не відчувати незручності від введення ліків.

Необхідна функція

Основна ідея творців такого пристрою полягала в тому, щоб система не була помітна для оточуючих. Проектна група, що займається розробкою такої системи, втілила в життя свою ідею в новій версії шприц-ручки Новопен 4, при досягненні функцій, які були просто необхідні в такій системі, а саме зниження одиничної шкали до точності показника, що визначається до 1 одиниці, що було в попередньому виробі неможливо.

Додаткові переваги ручки-шприца Новопен 4

можливість такого визначення введеної дози дозволяє використовувати цю систему навіть пацієнтам невеликого віку;
на ідентифікаторі шкали визначаються дані у вигляді цифрових показників з високою чіткістю і досить великим розміром їх відображення;
після запуску натисненням кнопки, яка в цій версії виконується значно легше, ніж у попередніх шприцах, відбувається підтвердження про введення заданого кількості кошти у вигляді клацання.
І звичайно ж, з’явилася одна сама необхідна функція: можливість регулювання зайвої дози виведення, з поверненням кошти. Це допомагає в тому, щоб можна було максимально ефективно витрачати засіб. Виключення втрати лікарського засобу дозволяє раціонально витрачати засіб.

© Будьте здоровi  «медаппаратура»

При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на medapparatura.com.ua обов’язкове.

Home 2

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка