http://medapparatura.com.ua

Сильна біль у спині: як розпізнати міжхребцеву грижу?

Як часто вас турбують болі в спині, нездужання, головні болі? На жаль, офісна робота і тривале сидіння за комп’ютером, повальне захоплення гаджетами, стреси, пасивний спосіб життя і шкідливі звички сприяють виникненню проблем зі спиною та хребтом. На болі в спині, які турбують тижнями, місяцями, а то й роками, багато хто з нас не звертають уваги, відкладаючи візит до лікаря.

Між тим, всі ці фактори плюс порушення в обмінних процесах, гормональні дисбаланси і т. д., створюють надмірні навантаження для хребта, що призводить до пошкодження міжхребцевих дисків і утворення міжхребцевої грижі. Медична статистика невтішна: міжхребцева грижа діагностується протягом 10 останніх років у три рази частіше і, в основному, у молодих людей у віці від 20 до 45 років. Грижа хребта виникає при пошкодженні фіброзно-хрящової оболонки міжхребцевого диска, що сприяє виходу ядра назовні і тиску його на нервові корінці.

Будь-яка тривала біль у спині, навіть не гострого характеру – це привід звернутися до фахівця. При міжхребцевій грижі біль може бути як не гострий, так і гострий, локалізація болю залежить від місця виникнення грижі: в області попереку (грижа поперекового відділу хребта), в області шиї або грудях (шийний і грудний відділи, відповідно). Також на міжхребцеву грижу можуть вказувати болю і оніміння в руках і ногах, поколювання в них, м’язова слабкість. Відчуття оніміння може виникати при здавлюванні выпячивающейся грижею корінців спинного мозку.

Міжхребетні грижі вимагають термінового лікування, інакше ситуація може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, аж до інвалідності: лікуванням цього захворювання займаються хірурги або лікарі-ортопеди. Щоб міжхребцева грижа не утворилася, важливо нейтралізувати шкоду, яку приносить хребту неправильне положення тіла під час роботи, обладнати своє робоче місце з максимальною зручністю, займатися спортом або фізичними навантаженнями, правильно і раціонально харчуватися, проходити профілактичні огляди у лікарів, своєчасно лікувати всі хвороби і т. д.

Будьте здоровi  «медаппаратура»

medapparatura.com.ua

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка