medapparatura.com.ua

Сучасні інструменти,які використовуються в ортопедії

Ортопедичні інструменти — технічні засоби, необхідні для огляду і терапії зовнішніх і внутрішніх пошкоджень анатомічних структур людини.

Враховуючи різноманітність напрямків діяльності фахівців-ортопедів та травматологів, розроблено безліч модифікацій інструменту для обстеження і відновлення пацієнтів, які отримали ушкодження різної локалізації, етіології і ступені тяжкості. Такі пристосування допомагають своєчасно і точно виявляти уражені ділянки, надавати первинну допомогу, при необхідності блокувати або частково иммобилизовать постраждалі частини тіла, у складних випадках — виконувати хірургічні втручання під загальною або місцевою анестезією.

Природно, що найбільш високі вимоги пред’являються до операційного інструменту та всіма видами пристосувань, від яких залежить якість надання екстреної допомоги людям, що отримали важкі каліцтва, що представляють небезпеку для життя. Вироби цієї групи повинні просто і оперативно готуватися до роботи, бути легкими, максимально ергономічними у використанні, мати природну форму, щоб їх застосування не погіршило стан пацієнтів, що перебувають у фізіологічному і душевній кризі.

Всі види інвентарю для ортопедії безперервно удосконалюються в часі: цьому сприяє розвиток методів лікування, інноваційні інженерні розробки, винахід матеріалів з кращими властивостями. Відбувається поступове витіснення з лікарської практики грубих, масивних, недостатньо зручних засобів, якими до недавнього часу користувалися хірурги. На зміну їм приходить компактна, гігієнічна, безпечна медтехніка з високими функціональними даними. Наприклад, до числа інструментів нового покоління належать ендоскопічні та лазерні, що дозволяють проводити дбайливе відновлення порушених кісткових структур, у кілька разів скорочуючи тривалість курсу реабілітації.

Застосування якісного, сучасного інструменту в травматології та ортопедії позитивно відбивається на результативності лікування, статистикою одужань і подальшому прогнозі для пацієнтів.

Будьте здоровi  «медаппаратура»

При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на medapparatura.com.ua обов’язкове.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка