«Тарас» — найкращий Тренажер для вiдпрацювання першої допомоги

Напевно, кожен з нас одного разу замислювався, чому під час будь-яких нещасних випадків очевидці, як правило, не здатні надати потерпілому першу медичну допомогу. Цілком очевидно, що саме від їхніх дій залежить життя потерпілого.

Причиною цього є відсутність ефективної системи навчання населення навичкам порятунку постраждалих у надзвичайних ситуаціях. Безумовно, величезну кількість життів можна було б врятувати, якби на місці події опинявся хоча б одна людина, що володіє цими надзвичайно важливими навичками.
Саме для того, щоб навчання прийомам першої долікарської допомоги проходило максимально ефективно, був створений реанімаційний робот тренажер «Тарас».

При розробці даного тренажера враховувалися рекомендації Американської кардіологічної асоціації, Міжнародного погоджувальної комітету з реанімації та Європейської ради з реанімації.

Тренажер «Тарас» дозволяє відпрацьовувати прийоми непрямого масажу серця і штучної вентиляції легень, що є ключовим при порятунку постраждалого в надзвичайній ситуації.
Висока наочність даного навчального посібника дозволить максимально ефективно проводити навчання навичкам спасіння людини.

Всі вироблені дії можуть відображатися як на грудях манекена (з допомогою світло-діодів), так і на екрані комп’ютера (за допомогою спеціальної програми).

Тренажер «Тарас» може працювати як від мережі, так і від вбудованих елементів живлення, що дозволяє використовувати його не тільки в навчальних класах, але і за їх межами.
Манекен покритий високоякісним матеріалом, який імітує шкіру. Крім того, він має всі необхідні для рятувальних дій анатомічні орієнтири (грудні м’язи, мечоподібний відросток, ключиці тощо), що дозволяє максимально точно знайти точку, на яку слід проводити натискання при штучному масажі серця.

Таким чином, виходячи з усіх перерахованих вище характеристик, можна зробити висновок, що медичний тренажер для відпрацювання прийомів першої допомоги «Тарас» є максимально ефективним засобом для навчання реанімаційних дій різних груп людей як у навчальних закладах, так і на різних підприємствах.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися за наступними контактами:

  • +38063-143-94-02;
  • +38098-06-01-851; або

Перейшовши за посиланням  http://medapparatura.com.ua/c/trenager-dlya-reanimacii/. також відавши наш сайт http://medapparatura.com.ua  тут ви знайдете багато якісного і корисного товару за низькими цінами від виробника.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка