medapparatura.com.ua

Вибір дитячого взуття: правила і рекомендації

Перед тим, як вибрати взуття для хлопчиків або дівчаток, батькам бажано отримати консультацію ортопеда або, як мінімум, ознайомитися з порадами та рекомендаціями цих фахівців. Вони допоможуть зробити правильний вибір, а також більш впевнено орієнтуватися в різноманітності моделей, пропонованих сучасними взуттєвими брендами.

Перше, на що ортопеди рекомендують звернути увагу – це розмір взуття. Черевики і чоботи не повинні бути ні занадто вузькими, ні занадто широкими. Правильний вибір – моделі, які облягають дитячу стопу максимально вільно, не здавлюючи її. Увагу необхідно приділити носовій частини черевика: вона повинна бути виконана в круглій формі і бути просторою – настільки, щоб дитина змогла поворушити пальцями ніг.
Внутрішній край дитячого взуття повинен бути як можна більш рівним. Від цього залежить стан дитячої стопи в черевику, а воно, як відомо, має бути природним. У взутті з недостатньо рівним краєм пальці дитини весь час будуть стиснуті, що не тільки доставить йому незручність, але може стати причиною неправильного розвитку стопи. На щастя, потрібної характеристикою має практично кожна модель дитячих черевиків і чобіт – таке взуття без праці можна знайти в будь-якому сучасному інтернет-магазині, у тому числі в medapparatura.com.ua

Другий важливий момент при виборі дитячого взуття – матеріал її виготовлення. Перевагу рекомендується віддавати якісним натуральним матеріалам. Практичний варіант – шкіряна літня і зимова взуття для хлопчиків і дівчаток. Серед унікальних властивостей натуральної шкіри особливої уваги заслуговує її здатність адаптуватися під форму й специфіку будови дитячої стопи. Тому таке взуття буде не просто зручною, але ще й корисною для здоров’я.

Батькам слід звернути увагу на те, як фіксується нога дитини у взутті. Якщо нога на ділянці п’ятки регулярно відводиться вбік – значить, черевики та чоботи обрані неправильно. Виняток становлять, хіба що, дитячі літні сандалі. Інші моделі повинні бути оснащені міцним, високим, надійно фіксує дитячу стопу задником.

За фіксацію також відповідає і форма, в якій виконана верхня частина дитячого взуття. Відомо, що саме вона фіксує стопу та гомілку в правильному положенні, а також захищає її від травм. Ортопеди вважають, що чим молодша дитина, тим вище повинна бути обрана для нього взуття. Малюки пересуваються ще недостатньо впевнено, тому їм необхідна особлива підтримка.

Підошва і каблук – важливі елементи дитячого взуття. Що стосується підошви, то її поверхня повинна мати достатню площу для утримання рівноваги. Висота каблука дитячого взуття не повинна перевищувати 5 сантиметрів. Ортопеди підкреслюють, що абсолютно плоскі моделі небажані. Вони можуть сприяти розвитку плоскостопості, заважати правильному формуванню стопи і ходи дитини.

© Будьте здоровi  «медаппаратура»

При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на medapparatura.com.ua обов’язкове.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка