
Кисень широко використовується в медичних цілях, у ньому потребують багато лікарень і бригади швидкої допомоги. Очищений від домішок, сконцентрований кисень застосовується в медицині невідкладних станів, коли потрібно забезпечити подачу наркозу, провести реанімаційні дії,операцію, тоді, коли необхідна штучна вентиляція легень. З допомогою медичного кисню лікують хронічну дихальну недостатність, бронхіальну астму, пневмонію, туберкульоз, алергію, обструктивний бронхіт, він допомагає в боротьбі з інфарктами, інсультами.
В даний час в лікарнях широко використовують для одержання кисню або кисневі балони, або концентратори. Саме балони – класичний, перевірений часом тип концентрації кисню.
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, КОРИСТУЮЧИСЬ КИСНЕВИМИ БАЛОНАМИ?
Хоча кисневими балонами користуються в медицині вже давно, слід пам’ятати про їх вибухо — і пожежонебезпеки у випадку неправильного поводження з даним обладнанням. Отже, експлуатуючи кисневі балони, медичний працівник повинен:
- Пройти інструктаж по техніці безпеки.
- Стежити за тим, наскільки сильно замаслилась арматура.
- Періодично проводити за допомогою спирту знежирення поверхні балона, яка стикається з киснем.
- Віддавати на заправку балон виключно в спеціалізовану газову компанію.
Хороший вибір кисневого обладнання для надання екстреної медичної допомоги в лікарні або в «швидкої» – кисневий балон в кейсі, 4 літри, представлений в магазинi medapparatura.in.ua
ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ПО КИСНЕВОМУ БАЛОНУ
З якого матеріалу виготовлений балон? Даний кисневий балон виготовлений із сталі, він безшовний.
Які опції має балон? В цьому балоні є манометр, витратомір, регулятор потоку, зволожувач, редукційний клапан, запобіжний клапан.
Яке максимальне тиск газу в балоні? 14,7 МПа.
Скільки важить балон? Кисневий балон важить 9,5 кг.
Наскільки зручно транспортувати цей балон? Цей кисневий балон зручно транспортувати завдяки кейсу з ручками, в який він легко поміщається.
Технічні характеристики кисневого балона в кейсі, 4 літри:
- Максимальний тиск газу в балоні: 14,7 МПа.
- Діапазон регулювання газового потоку: 1-5 л/хв.
- Тиск після проходження декомпресійного клапана: 0,2-0,3 МПа.
- Випускний тиск запобіжного клапана: 0,35±0,05 МПа.
- Об’єм: 4 л.
- Габаритні розміри: 760х260х195 мм.
- Маса нетто: 9,5 кг.
- Гарантія: 6 місяців.
Велика кількість станів людини вимагає використання в медичних цілях кисню. Отримати його можна з допомогою балона або ж з кисневого концентратора. Сьогодні все більше лікарень схиляється до придбання концентратора, щоб забезпечити собі безперебійне отримання кисню в потрібний час і в необхідній кількості. Яким чином забезпечити себе цим цінним газом – вирішувати керівництву медичного закладу, але в роботі з балонами слід пам’ятати про суворі заходи техніки безпеки.
Добавить комментарий