ttp://medapparatura.com.ua

Вплив алкоголю на зовнішність людини

Любителя спиртного можна одразу впізнати по характерному вигляду. При цьому зловживання алкоголем відбивається не тільки на обличчі (хоча на обличчя ми в першу чергу звертаємо увагу). Страждає і фігура, змінюються хода, жести, манера говорити і рухатися.

Звичайно, кардинальні зміни зовнішності стосуються тих, хто вживає довго і багато. Якщо людина просто сильно перебрав і таке з ним трапляється нечасто, то червоні очі і набряки йому гарантовані, але вони швидко пройдуть. Інша справа – постійне вживання спиртного, навіть у невеликих дозах. Тоді так само поступово буде змінюватися і зовнішність: червоне або сіре обличчя, опухлі очі, зморшки, зайві кілограми. Самий гірший варіант – постійне надмірне пияцтво, тобто те, що називають алкоголізм. При цьому у жінок наслідки настануть швидше і будуть більш помітні.

Як же вживання спиртного змінює зовнішність людини?

Сизий ніс і губи «вареником»
І це не жарт – у алкоголіків дійсно ніс стає червоним або сіро-синім. Це відбувається з-за того, що дрібні судини носа лопаються. Більш того, ніс змінює не тільки колір: він збільшується, втрачає форму – розпливається. Зміни відбуваються і з губами: вони опухають, синіють. Все це відразу ж видає в людині хронічного п’яницю.

Очі – жовті білки і чорні кола
У довго і багато п’ють жовтіють білки очей з-за підвищеного білірубіну – жовчного пігменту, який у здорової людини виводиться з організму. У алкоголіків з-за порушень роботи печінки білірубін потрапляє в кров, забарвлюючи білки очей в жовтий колір.

Поряд з цим очі у питущих легко червоніють і сльозяться, стають щілиноподібними, а навколо очей утворюються чорні кола. Із-за частих набряків страждають повіки – нижні набухають, а верхні нависають над очима. Червоні сльозяться очі-щілинки з жовтими білками, оточені чорним, і набрякшие віки – ось типовий вид питущого людини.

Груба пориста, зморшкувата шкіра
Зловживання спиртним сильно відбивається на шкірі обличчя. Вона червоніє або сіріє, купуючи землистий відтінок. На ній виникає мережа червоних прожилок. Збільшуються пори, з’являються передчасні глибокі зморшки – спочатку навколо очей, потім на шиї і лобі. Сильно проявляються носогубні складки.

«Пливе» особа
Овал обличчя втрачає чіткі контури і ніби розпливається, шкіра починає обвисати. Взагалі такі зміни контуру обличчя відбуваються з віком у всіх, але у питущих людей вони виникають набагато раніше.

Набряки, набряки і набряки
Вони неодмінний ознака питущого людини. При цьому набрякати може все: і обличчя, і ноги, і руки, і тіло. Відбувається це через зневоднення і затримки рідини. Спочатку набряки швидко проходять, потім – затримуються довше. Обличчя стає одутлим, під очима утворюються характерні мішки, а набряки на ногах можуть взагалі не проходити.

Тьмяне волосся, ламкі нігті
Волосся – чуйний індикатор здоров’я людини. Під дією постійних доз алкоголю вітаміни і мікроелементи перестають засвоюватися, що відразу ж позначається на волоссі: вони починають випадати, стають тьмяними, січеться. Ламаються і розшаровуються нігті.

Грубий голос, невиразна мова
У питущої людини змінюється і голос: він грубіє, стає низьким, з’являється хрипота. Це пов’язано з постійним роздратуванням, якому піддаються голосові зв’язки.

У алкоголіків зі стажем зміни стосуються й мови: зрозуміти їх непросто – вони щось бубонять собі під ніс, часто повторюють одне і те ж. Це вже свідчить про порушення в головному мозку.

Втрата координації, сутулість
Алкогольна залежність закладається причиною зміни ходи – вона робиться невпевненою, людина ходить повільно, волочить ноги. У деяких, навпаки, рухи стають різкими, «дергаными». Порушується постава: людина сутулиться або горбиться, фігура виглядає скособоченной.

Пивний живіт або шкіра та кістки
Що стосується впливу алкоголю на вагу, то тут багато чого визначається конституцій. Непомірне споживання алкоголю у багатьох веде до набору зайвих кілограмів. Особливо це стосується любителів пива. Але на останніх стадіях алкоголізму часто людина сильно, болісно худне.

Якщо підвести підсумки всьому сказаному, то можна сказати, що захоплення спиртним, непомірне споживання алкоголю призводить до передчасного старіння. Сильно питущий людина завжди виглядає на десять-п’ятнадцять років старше, ніж його ровесники.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка