
Кинути палити дуже важко, але ще важче відмовитися від сигарет назавжди. Прийнявши тверде рішення позбавитися від цієї шкідливої ??звички, ви тримаєтеся день, тиждень, місяць і навіть півроку. Тоді з’являється впевненість, що з курінням покінчено назавжди, самоконтроль слабшає і, ось ви вже не помічаєте, як тушкуйте недопалок викуреної сигарети. Які ж пастки чекають на шляху відмови про сигарет і як їх уникнути?
Крок перший: як взагалі прийняти рішення відмовитися від сигарет і тютюну
Кидати курити різко або поступово знижувати кількість викурених сигарет — справа індивідуальна. Начулися про різке погіршення стану здоров’я після відмови від сигарет, курці тягнуть і продовжують курити. І той факт, що палить людина скорочує своє життя на 10 років, а в світі від куріння щохвилини помирають 10 курців, їх не зупиняє.
Медики однозначно сходяться на думці необхідності відмови від куріння. А який метод вибрати — це залежить від самої людини. Якщо без допомоги фахівця або прийому спеціальних препаратів не обійтися — дерзайте і не соромтеся! Психологи радять не приймати роль жертви, перед прийняттям рішення кинути курити. Думати треба не про те, що ви втрачаєте шкідливого для здоров’я задоволення, а про те, що рятуєтеся від страшної хвороби. Адже нікотинову залежність прирівнюють до токсикоманії та наркоманії. Хочете відчувати себе наркоманом? Ні — тоді кидайте курити!
Пастки на шляху «зав’язали» з курінням: як їх уникнути
Часто пропозицію подиміти за компанію обертається поверненню до паління. Якщо ви не курите вже місяць або більше, то пара затягувань здається безневинними. Однак після того, як курець зі стажем знову відчуває смак нікотину, він повертається назад і знову починає палити по пачці сигарет на день.
Найнебезпечніші пастки — це вечірки або святкування, курить оточення, гарний настрій, коли хочеться подиміти або навпаки — депресивний стан. Пам’ятайте, що бажання закурити — це імпульс і пройде так само швидко, як прийшло. Вдихніть-видихніть, якщо курити хочеться, як і раніше — обдуріть мозок і скажіть вголос «так», але замість сигарети пожуйте зубочистку, соломинку для коктейлю. Бажання курити пройде.
Також складно знову не закурити коли палить оточення. Ви не комплексуйте і зрозумійте, що ви — не біла ворона, а особлива людина, яка не йде на поводу у стадного інстинкту. Нейтралізовувати провокаторів можна відпрацьованим до автоматизму жартом, ігноруванням або коротким зведенням медичної статистики про те, що ви дорожите свої здоров’ям і не хочете так скоро поповнити ряди більше 4 мільйонів смертей на рік від куріння людина в світі.
Як подолати стрес без сигарет і тютюну
Найменший стрес, сварка, депресія, завантаженість на роботі, дощ за вікном — причин для того, щоб знову потягнутися за сигаретою завжди буде багато. Але ж після утримання від сигарет ви вже знаєте, що заспокоїтися за допомогою сигарет — це ефект самонавіювання. Знайдіть способи, які допоможуть саме вам зливати накопичений негатив. Масаж, спорт або медитація допоможуть позбутися від стресу.Трав’яний чай з медом, теплий плед і хороший фільм ,особливо добре допомогає гаряча ванна з аромомаслами і морською сіллю, .
У нашому інтернет-магазині ви можете знайти морську сіль з Додавання натуральних лікувальних масел для ванн. Ознайомитися та придбати ви можете перейшовши за посиланням http://medapparatura.com.ua/c/koncentrat-dla-vann/.
Якщо потрібно швидко опанувати себе, то перемкніть увагу не на сигарету, а на якийсь психологічний трюк. Психологи радять порахувати до 10, продихатися — повільний вдих / затримка дихання на 5 секунд / повільний видих і т.д. Можна зім’яти і порвати аркуш паперу, газету, а якщо є можливість — то вийти в туалет і елементарно покричати.
ВИБРАТИ ТА ПРИДБАТИ МОРСЬКУ СІЛЬ З АРОМОМАСЛАМИ
© Будьте здоровi «медаппаратура»
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на medapparatura.com.ua обов’язкове.
Добавить комментарий