http://medapparatura.com.ua

Як купити тонометр, на що звертати увагу і в чому основні відмінності.

Який тонометр можна вважати найкращим?

Вибираючи тонометр, потрібно визначитися, які якості в ньому важливі. Не існує ідеального приладу за всіма показниками. Кожен вид тонометра хороший по-своєму. Отже, розглянемо різновиди.

1. Кращий прилад на думку лікарів

Їм вважається, як не дивно, механічний тонометр – з-за високої точності його показань. Для вимірювання тиску за допомогою такого приладу додатково буде потрібно стетоскоп – для прослуховування биття серця. Користуватися механічним тонометром добре вміють тільки лікарі і медсестри. Досвід дозволяє їм чітко розрізняти моменти появи і зникнення пульсу, які і є визначальними для встановлення систолічного і діастолічного тиску. Медпрацівники вміють правильно знаходити точку пульсації в районі ліктьового згину і чітко стежать за змінами показань шкали приладу. Однак, виміряти тиск таким тонометром самостійно буде досить складно.

2. Довговічна модель

Такий визнаний напівавтомат. При цьому він коштує дешевше автоматичних моделей, а відрізняється від них тільки тим, що в манжету потрібно самостійно нагнітати повітря. Працює на батарейках, але вони зношуються повільніше, ніж в автоматичних варіантах приладу. Досить поширена модель.

У дорогих моделей присутні додаткові функції. Моделі:

· здатні фіксувати в пам’яті кілька вимірів поспіль, нумерючи їх, що зручно для відстеження динаміки одужання.

· оснащуються звуковими індикаторами;

· містять індикатори аритмії;

· мають кольорову шкалу;

· містять органайзер.

Покупці стверджують, що додаткові функції роблять прилади більш зручними для використання.

3. Одне слово – автоматика!

Цей прилад для тих, хто любить механізувати і оптимізувати кожен процес. Щоб виміряти тиск з допомогою автоматичного тонометра – достатньо лише натиснути на кнопку – і прилад все зробить сам.

Вони бувають декількох видів, і надягають на:

· зап’ястя (підходить для мандрівників і спортсменів);

· палець (показання приладу мають велику похибку);

· передпліччя (традиційний варіант, що дозволяє отримувати точні свідчення).

Слід врахувати, що для кожного виду вимірювань потрібна своя особлива манжета – по довжині, ширині і формі. Стандартні моделі підходять більшості людей, укорочена довжина зручна для дітей і тендітних жінок, збільшена – для людей щільною комплекції. Різноманітність манжет дозволяє контролювати тиск у багатьох людей, використовуючи всього один вимірювальний прилад.

Автоматичні моделі:

· володіють пам’яттю;

· мають датчик руху;

· оснащені індикатором, який показує, наскільки правильно розташоване тіло під час вимірювання тиску;

· мають великий дисплей, результати вимірювання на якому можуть побачити навіть слабо бачать люди завдяки великим цифрам.

Тепер ви знаєте, чим відрізняються між собою різні моделі, і можете вирішити, який прилад для вас ? найкращий!

Для контролю і нормалізації артеріального тиску Ви можете ознайомитися та  пiдбрати для себе  тонометр та комплектуючі до них за найдоступнішими цінами з безкоштовною доставкою додому.Перейшовши за посиланням http://medapparatura.com.ua/c/tonometr/. Або відвідавши наш сайтhttp://medapparatura.com.ua тут ви знайдете багато якісного і корисного товару за низькими цінами від виробника.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка