http://medapparatura.com.ua

Як підібрати манжету для тонометра ? | На що потрібно в першу чергу звернути увагу ?

… як і вся сучасна техніка, будь вона гранично високої якості з підвищеною зносостійкістю, тонометри також виходять з ладу, також потребують заміни деяких деталей. Однією з основних проблемою сучасних тонометрів є манжета..
У сучасному світі актуальність таких приладів як тонометр помітно зростає. Все це пов’язано з несприятливою екологічною обстановкою, з умовами праці та іншими факторами, що впливають на здоров’я людини. В основному це стосується людей похилого віку, однак все частіше за допомогою до лікарів звертається безліч молодих людей, які вже в ранньому віці відчувають порушення кровообігу, втома, головні болі і т. д.

Розробка тонометра стала справді революційною. Прилад дозволяє в лічені секунди виміряти артеріальний тиск (нижнє і верхнє), дозволяє виміряти пульс і, відповідно, вчасно відреагувати на зміни в організмі. Зараз такий прилад як тонометр є майже в кожному домі, в кожній родині.

Манжети для тонометрів: основне призначення та деякі нюанси в несправностях

Проте, як і вся сучасна техніка, будь вона гранично високоякісної з підвищеною зносостійкістю, тонометри також виходять з ладу, також потребують заміни деяких деталей. Однією з основних проблем сучасних тонометрів є манжета – то головне пристосування, яке вдягається на руку, наповнюється повітрям і здавлює кровоносні судини і вени для правильного вимірювання артеріального тиску.

Часті проблеми з манжетами пояснюються особливостями їх конструкції. На відміну від інших деталей приладу, манжети для тонометрів виготовлені з тканинних матеріалів. Звичайно, зараз існує безліч оригінальних конструктивних рішень, які дозволяють підвищити термін експлуатації манжет. Але, тим не менше, вихід з ладу даного пристосування неминучий.

Особливо актуальна заміна манжет на досить-таки старих моделях тонометрів, які використовуються вже кілька років. Справа в тому, що навіть якщо манжета з вигляду має незіпсована вигляд, то її функціональні здібності можуть піддатися сумніву. Таке пристосування можна уявити собі в образі серця. Наш серце кожен день б’ється, основні його внутрішні м’язи і «механізми» поступово зношуються. Манжету на тонометр можна представити у вигляді такого ж постійно працює «механізму», який кожен день стискається і розтискається.

На жаль, замінити серце людина не в змозі. Для удосконалення його роботи ми вдаємося до всіляких лікарських засобів. Але у кожного власника тонометра є можливість замінити «серце» свого приладу на більш працездатний.

Основні види тонометрів та їх конструктивні особливості

Перш ніж говорити про власне манжетах, слід для початку розібратися в основних особливостях конструкції сучасних тонометрів. Адже саме від їх типу і виду залежить вибір манжети. Існує три сучасних типу тонометрів, які відрізняються своїми принципами і механізмами роботи. Коротко слід описати всі три, щоб потім розібратися в тих особливостях манжет, які слід використовувати на ці прилади.

· Тонометри типу «механіка». Найбільш класичні і поширені моделі, з їх назви типу можна відразу відзначити, що в конструкції даних моделей не використовується електроніка. Дійсно, такі моделі тонометрів працюють виключно з допомогою механіки. Прилади складаються з груші, яка нагнітає повітря з манжети, в яку цей повітря надходить після такого нагнітання. Також з фонендоскопа, який прослуховує биття пульсу, а головне – з манометра, що відслідковує основні параметри та показники серцебиття.

· Тонометри «автомат». Такі прилади, як можна зрозуміти з назви, працюють у режимі повної автоматики. Конструкція моделей складається лише з манжети і спеціального табло, на якому відображаються показання та вимірювальні дані. Надходження повітря в манжет конструкцію відбувається автоматичним способом, тобто людині не потрібно докладати ніяких зусиль для накачування повітря. У свою чергу прилади типу «автомат» можуть бути двох видів: плечові тонометри та тонометри, використовують зап’ясті для вимірювання тиску. На сьогоднішній другий тип моделей отримав більшого поширення із-за своєї комфортності використання. Варто також додати, що тонометри в такому конструктивному варіанті – найбільш точні з усіх типів, похибка вимірювань тут зведена до мінімуму.

· Тонометри «напівавтомат». Знову-таки, виходячи з назви типу даних моделей приладу, можна укласти наступні: в даному модельному варіанті одночасно використовуються елементи механіки та електроніки. Вся конструкція таких тонометрів складається з груші, манжети та електронного табло, яке показує результати. Крім того сучасні моделі напівавтомати вимірюють також і пульс. Тобто саме вимір виконується автоматично, але повітря надходить в манжети за допомогою накачування груші людиною.

Манжети для тонометрів: акцентуємо увагу на основних нюансах вибору

У попередніх міркуваннях ми прийшли до висновку, що заміна манжети на сучасних приладах іноді просто необхідна. Зовнішній вид манжети може бути в порядку, на поверхні може не бути всіляких подряпин і т. д. Однак якщо манжета використовується протягом декількох років, то внутрішні механізми її можуть втратити свою первинну працездатність. Така втрата працездатності може в свою чергу призвести до помітного викривлення результатів вимірювання. Для літніх людей, пенсіонерів це може бути в деяких екстремальних випадках фатальним. Та й не може бути і мова про який-небудь лікуванні з необхідною ефективністю проблем з тиском, гіпертонії та інших захворювань неправильне і неточне вимірювання тиску. Саме тому варто звернути особливу увагу на стан манжети вашого тонометра.

Вибираючи манжет конструкцію для вашого тонометра, слід звертати увагу на деякі особливості. Манжета тонометра для купити слід спеціальної конструкції з обладнанням кільце з металу, яке комфортно фіксує пристрій на руці. З допомогою такого кільця кожен користувач тонометра зможе без будь-яких зусиль, комфортно надіти манжети на плече. Таке правило відноситься, насамперед, до манжет на тонометри типу «механіка», класичних конструкцій.

Що стосується електронних тонометрів, то тут модельний вибір манжет кілька різноманітний. В основному увага акцентується на розмірних характеристик тієї чи іншої манжети. Наприклад, для дітей випускають спеціальні невеликі манжети, які ідеально вписуються в розміри руки маленької дитини. Розмір обхвату таких манжет може коливатися від 15 до 22 сантиметрів. Погодьтеся, що використовувати манжети стандартних «дорослих» розмірних параметрів для вимірювання тиску у діток недоцільно: такі конструкції не зможуть повністю накрити плече дитини навіть при сильному затягуванні. А, відповідно, вимірювання тиску буде неточним.

Після таких «дитячих» варіантів манжет йдуть більш великі розмірні моделі: збільшені манжети можуть бути обхватом від 25 до 36 сантиметрів, а найбільші – від 32 до 42 сантиметрів. Останні моделі особливо актуальні для людей з зайвою вагою. Також можуть використовуватися на тонометрах електронного типу стандартні «середні» манжети з довжиною обхвату близько 22-32 сантиметрів. В основному сучасні прилади оснащуються саме такими моделями, але у кожного є можливість манжета для тонометрів купити в необхідному особисто для себе розмірному варіанті. Манжети для електронних тонометрів, які призначені для вимірювання на зап’ясті, можуть коливатися у своїх розмірних показників від 12 до 21.5 сантиметрів.

Слід обов’язково враховувати одну особливість при виборі манжети для свого приладу автоматичного, напівавтоматичного або ж механічного. Марка манжети повинна відповідати марки тонометра, який ви використовуєте. Це дає більшу гарантію максимально точного вимірювання артеріального тиску. Так, наприклад, на тонометри бренду Microlife повинні встановлюватися манжети Microlife відповідно. Або ж прилади від компанії Rossmax повинні оснащуватися манжетными конструкціями, випущені відповідною фірмою.

Ще кілька порад по вибору манжетних конструкцій для сучасних вимірювальних приладів:

рекомендується використовувати на приладах електронного типу манжети, які мають в своїй конструкції тільки одну трубку для подачі повітря;
точність результату залежить від довжини обхвату манжети: найбільш точні вимірювання проводяться в тому випадку, якщо манжетный обхват дорівнює близько 80 відсоткам довжини обхвату руки;
особливу увагу слід звертати на якість «липучки», якими оснащуються сучасні манжети: у разі її досить сумнівної якості виміряти високий артеріальний тиск буде неможливим – липуча конструкція буде відклеюватися при сильній накачуванні манжети повітрям.
Манжети для тонометрів від Medapparatura: вигідні пропозиції високоякісних моделей

В інтернет-магазині Medapparatura кожен власник будь-якого типу вимірювального приладу зможе манжета для тонометрів купити за найвигіднішими ціновими пропозиціями. Варто відзначити, що асортимент представлених манжет дуже різноманітний: у нас ви знайдете пристосування саме для вашої марки тонометра.

Інтернет-магазин Medapparatura пропонує кожному клієнту тільки саму високоякісну продукцію від кращих розробників пристроїв із США, Англії, Південній Кореї та багатьох інших. В каталозі манжетних конструкцій представлені справжні брендові моделі, перевірені багаторічним досвідом використання в найкращих клініках і лабораторіях світу. Такі бренди як Microlife, AND, Gamma, Omron і багато інші відрізняються інноваційними рішеннями у сфері виробництва сучасних приладів медичного призначення.

Ознайомитися та  пiдбрати для себе манжету для тонометра за найдоступнішими цінами з безкоштовною доставкою додому.Перейшовши за посиланням http://medapparatura.com.ua/c/tonometr/detali-na-tonometr/ Або відвідавши наш сайт http://medapparatura.com.ua  тут ви знайдете багато якісного і корисного товару за низькими цінами від виробника.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка