Як позбутись пітловості?Лікування черезмірної пітливості

Без виділення поту, необхідного фізіологічного процесу, людині не обійтися. Однак коли пітливість стає надмірною, це створює не тільки масу незручностей для людини, її оточення, але і шкодить його нервової системи. Порушення виділення поту і його надмірність має медичний термін – гіпергідроз. Щоб допомогти людині з надмірним потовиділенням перестати відчувати постійний стрес, втрачати велику кількість вологи, уникати прямих контактів з іншими людьми і т. д., сучасна медицина пропонує ефективні способи лікування гіпергідрозу.

Які існують способи лікування гіпергідрозу

Надмірну пітливість лікують кількома способами: хірургічним, з допомогою лазерної терапії, комбінованими фізіотерапевтичними методами, що поєднують лікування ультразвуком та введення медикаментозних ін’єкцій (іонофорез), також успішно позбавляють пацієнтів від зайвої пітливості за допомогою ін’єкцій ботокса.

У будь-якому випадку, при зверненні до лікаря фахівець виявить причину надмірної пітливості, протипоказань, підбере найбільш оптимальний для пацієнта метод лікування. Надмірне потовиділення може бути як первинним (коли справжню причину зупинити складно), так і вторинним,- коли до надмірного потовиділення призводять порушення в ендокринній системі, хвороби серця і судин, генетичні хвороби, стреси і т. д. Не завжди вдається швидко вирішити проблему, усуваючи першопричину, або це вимагає тривалого часу. Тоді фахівець, бажаючи допомогти пацієнтові, допоможе вибрати оптимальний варіант терапії.

Лазерне і ботоксное лікування гіпергідрозу

Один з популярних за рахунок його ефективності та малій травматичності методів – це лазерне лікування гіпергідрозу. Лікування надмірної пітливості лазером має ряд переваг, таких як:

  • Госпіталізації пацієнта не потрібно
  • Застосовується місцевий вид знеболювання
  • Небезпеки інфікування немає
  • Виключається кровотеча
  • Не залишаються синці і шрами, зберігається тривалий ефект.

Ця процедура стосується тільки верхнього шару шкіри, лікар діє на потові залози вибірково, оскільки руйнувати всі канали не можна і небезпечно для здоров’я. Адже функції потових залоз не тільки теплообмін, але і виведення токсинів. Після проведення такої терапії функції таких залоз вже не відновлюється.

При введенні ін’єкцій ботокса (ботулотоксину типу А) ефект триває кілька місяців. І той, і інший вид терапії проходить швидко (процес може займати не більше години) і використовується при різних типах локалізації, тобто пітливості — стоп, пахвових западин, долонь.

Чи існують протипоказання лікування гіпергідрозу

Лікування гіпергідрозу може бути рекомендовано з 18-річного віку пацієнта. Безпосередньо перед процедурою лікар обробляє проблемні зони для визначення точок введення ін’єкцій (або лазерного променя) – проведення так званої йод-крохмальной проби. Лікування надмірної пітливості може бути протипоказане при:

  • Вагітності та годуванні груддю, прийом деяких ліків
  • Гнійних запальних процесах шкіри (особливо – в зонах підвищеної пітливості)
  • Захворюваннях крові (проблеми зі згортанням)
  • Утворення грубих рубців в пахвових западинах
  • Онкологічних ендокринних хворобах і недугах.

Вибрати максимально придатний вам вид лікування допоможе фахівець: якщо ж ви перебуваєте в пошуках клініки, то ми порадимо вам професіоналів своєї справи.

 

Будьте здорові «медапаратура»

Медичні статті medapparatura.com.ua

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка