http://medapparatura.com.ua

Як правельно вибрати градусник| Який краще для дiтей

Першу подобу термометра було винайдено Галілеєм, потім винахід вдосконалили протягом кількох століть і з’явилися термометри для вимірювання температури людського тіла. Перший раз температуру людського тіла виміряли в Німеччині, першим був ртутний термометр.

538-500x500 копия

Електронний цифровий термометр MicroLife МТ 1931


Термометри для вимірювання температури людського тіла бувають ртутні, інфрачервоні, електронні, рідкокристалічні. Який же термометр вибрати?
Температура тіла людини — це показник теплового стану організму. Вона може залежати від стану здоров’я, навколишнього середовища і її температури, часу доби, віку, у жінок температура змінюється під час вагітності, вона залежить від особливостей організму, інших факторів. Людське тіло має різну температуру на різних ділянках. У немовлят нормальна температура трохи вище, ніж у дорослої людини. Температура буває знижена і підвищена, нормальна, субфебрильна, фебрильна, пиретична і гiперпиретична.
Нормальна температура тіла варіюється від 35 до 37 градусів. Субферильная від 37 до 38 градусів, вище цього показника пиретична температура, понад 41 градуса гiперпиретична. Температура у немовлят відразу після народження в нормі 36,8, в шість місяців 37,4, у рік життя 37,4, в три роки 37,4, в шість років 37,0 градусів. У людей старше 65 річного віку нормальна температура 36,3 градуси.
У різних частинах тіла температура буде відрізнятися показниками: більше буде показувати при вимірюванні в прямій кишці,порожнини вуха і в роті.
Який термометр вибрати?
Тривалий час для вимірювання температури людського тіла використовувався ртутний термометр. Його використовували не тільки в побуті, а також у лікарнях, поліклініках, медпунктах шкіл і підприємств. Це створювало певні проблеми, особливо при вимірюванні температури у дітей.
Ртутний термометр точний, але вимірювання температури триває довго і в разі його падіння скляний термометр розбивається, ртуть розливається по підлозі приміщення. Ртуть, яка небезпечна для організму людини, стала причиною припинення широкого використання ртутних термометрів. Деякі країни повністю заборонили використання цього виду градусників. Для безпечного вимірювання температури тіла були створені інфрачервоні, рідкокристалічні та електронні термометри.

Термометр клінічн535-500x500 копияий ртутний
Рідкокристалічні термометри це безпечний засіб для вимірювання температури у дорослих і дітей. Для дітей вони випускаються в барвистому оформленні, продаються термометри в захисному чохлі. Термометр-смужка допомагає виміряти температуру тіла малюка при накладенні смужки на лоб. Найбільш зручний і практичний прилад для застосування в подорожах. Показання приладу приблизні вище або нижче основних відміток температури. З допомогою рідкокристалічних термометрів можна не тільки виміряти температуру тіла малюка, а також температуру суміші в пляшці, води у ванночці. Зручно вимірювати тем4-500x500 копияпературу сплячу дитину під час прогулянки по вулиці. 760-500x500 копия
Електронний
термометр має рідкокристалічний дисплей, що показує температуру тіла, вимірювання займає кілька секунд, протягом яких він подає сигнал. В деякі прилади закладена функція запам’ятовування попередніх показників вимірювань, працює термометр на батарейках. Термометри виконані в різних вікових варіантах: для маленьких дітей у вигляді соски-пустушки, для старших дітей у вигляді різних казкових персонажів і звіряток, різнокольорові,
для дорослих з гнучким або твердим наконечником. Для вимірювання температури у дорослого під язиком або ректально застосовуються термометри з гнучким наконечником. Електронні термометри випускаються з золотим антиалергенним покриттям, з великим і маленьким дисплеєм.

Термометри для вимірювання у вусі мають змінні захисні насадки, які підлягають очищенню після кожного виміру або змінюються при вимірюванні температури в різних дітей.
Інфрачервоні термометри це безконтактний тип термометра, який вимірює температуру при направленні його на певні ділянки тіла. Інфрачервоний термометр може вимірювати температуру тіла, рідини і повітря. Температуру дитині міряють, направляючи прилад у вушко або на чоло. Термометри випускають в стильних корпусах, для діток з кольоровими зображеннями. Швидкість вимірювання складає секунди. Таке вимірювання гігієнічно, особливо підходить для немовлят і малюків молодшого віку. В кінці вимірювання прилад може подавати сигнал, якщо температура тіла підвищена. Може мати пам’ять для контролю за показниками температури хворої дитини.
3089 копия

Термометр бесконтактный Heaco DT-806B детский
Кожен тип термометра використовується в певних ситуаціях і з урахуванням віку людини. Для малюків переважно використання швидких термометрів, так як малюки не люблять вимірювати температуру. Дорослі використовують типи термометрів в залежності від віку, стану здоров’я, матеріального достатку.

На нашому сайті  представлений широкий вибір інгаляторів,ознайомитись та придбаты,Вы зможете перейшовши за посиланням http://medapparatura.com.ua/c/termometr/

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка