http://medapparatura.com.ua/

Як правельно вибрати інгалятор (небулайзер)

Кашель викликається захисною реакцією організму на подразнення рецепторів, забезпечує очищення дихальних шляхів від подразнюючих факторiв і чужорідних тiл. Кашель супроводжує запальні процеси у верхніх дихальних шляхах, вірусні ураження дихальних шляхів, може бути симптомом синуситу або отиту. Іноді кашель стає виснажливим, супроводжується хворобливістю в області грудної клітини, головним болем.
Для лікування за635-500x500 копияпальних процесів і супроводжуючих їх симптомів були створені інгалятори від кашлю — небулайзери. Небулайзер допоможе пом’якшити кашель, а лікарські засоби, що вводяться з допомогою інгалятора, впливатимуть на причину кашлю. Небулайзер дуже швидко знімає гострий напад кашлю, полегшує стан хворого.

 
Лікування сухого і вологого кашлю з допомогою небулайзера
Людський організм має стерильні зони та нестерильні: нижні дихальні шляхи відносяться до стерильних зон, верхні дихальні шляхи мають стерильні і нестерильні ділянки. До стерильних ділянок відносяться трахея, бронхи, альвеоли легень, а також придаткові пазухи, порожнину середнього вуха. Нестерильна зона — це ротова порожнина, глотка, носоглотка. В залежності від захворювання та зони ураження бактеріями або вірусами, використовуються певні лікарські препарати. Для лікування нестерильних зон можна застосовувати нестерильні розчини, для лікування стерильних зон застосовуються тільки стерильні лікарські засоби. Вони випускаються в спеціальних закритих флаконах або контейнерах.

Ингалятор компрессорный CN-231, AND (Япония)
Кашель буває сухий і вологий. При сухому кашлі мокротиння практично не виділяється, під час кашлю відбувається травмування слизових оболонок дихальних шляхів, на обличчі з’являються точкові крововиливи від сильної напруги при кашлі. Вологий кашель відрізняється виділенням великої кількості харкотиння, іноді супроводжується блюванням.
Лікування небулайзером проводиться в залежності від характеру самого кашлю. Сухий кашель вимагає придушення кашльового рефлексу, при вологому небулайзер розріджує мокроту і допомагає їй виходити. Для лікування сухого кашлю також підходять інгалятори, у яких можна використовувати сольовий, що містить масло розчини, простий паровий інгалятор.

З допомогою небулайзера ліки у вигляді дрібних аерозольних частинок надходять безпосередньо в хворий орган, впливаючи на причину захворювання, результатом буде досить швидке одужання і припинення кашльового рефлексу. Небулайзер дає можливість хворому не приймати лікарські препарати внутрішньо, не збільшуючи таким чином навантаження на інші органи, під час хвороби, а використовувати ліки прямо в уражений орган. Лікарські засоби, дозу ліків призначить лікар після встановлення причини кашлю.

Потреба в інгаляторі стоїть особливо гостро в осінньо-весняний та зимовий період. Починається сезон простудних захворювань, сезон ГРЗ та ГРВІ. Світова промисловість випускає велику кількість різноманітних за зовнішнім виглядом, функцій і рівнів шуму небулайзерів. Для маленької дитини можна підібрати гарну кольорову модель, спеціально випущену для дітей.

1ad9e39ebf0b5aa411d99ae8310f1ffc91c7291442a9f25ed6be327debe3c91e копияlittle_doctor_ld211c1 копия

Детский ингалятор компрессорный CN-02 WX (Vega Samy)/Ингалятор компрессорный (небулайзер) LD-211C Little Doctor (Желтый)

Небулайзери розрізняють за типом: компресорні, електронно-сітчасті, ультразвукові, за рівнем шуму. При купівлі небулайзера приймайте до уваги основні параметри такого приладу — швидкість подачі, обсяг резервуара, продуктивність небулайзера (вона має бути високою), розмір частинок аерозольного хмари (чим дрібніші частинки, тим вище проникнення в самі важкодоступні зони) і атмосферний тиск. Чим менше шум, вироблений небулайзером, тим діткам легше переносити лікування. Дуже часто галасливі прилади викликають у дітей переляк.
Використовуючи небулайзер, пам’ятайте, що не можна використовувати в небулайзері:
• Масляні розчини;
• Будь-які розчини, що містять зважені частки;
• Лікарські засоби: димедрол, еуфілін, платифілін, папаверин;
• Нестерильную мінеральну воду, при невідповідності РН мінеральної води РН слизу.
Компактні небулайзери можна використовувати в подорожі, якщо ви відправляєтеся подорожувати з маленькими дітьми. Компресорні маленькі небулайзери високоефективні, допоможуть доставити ліки в найдрібніші бронхи, в нижні дихальні шляхи.

На нашому сайті  представлений широкий вибір інгаляторів,ознайомитись та придбаты,Вы зможете перейшовши за посиланням http://medapparatura.com.ua/c/ingaliator/.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка