Як правельно вибрати і купити милиці (Костилi)

При виникненні певних травм опорно — рухового апарату з’являється необхідність покупки милиць. Таке медичне пристосування призначається лікарем людям, у яких є проблеми з самостійним пересуванням: після операції, важкої хвороби, травми, при фізіологічних відхилень та ін.

загружено (7) копияБез подлокотних і пахвових милиць неможливо якісне ведення реабілітаційного процесу, коли потрібно зняти навантаження з кінцівок. Сенс застосування опорних засобів реабілітації – не тільки допомога в самостійному пересуванні хворого, але і швидке відновлення його рухової функції, повернення в ряди здорових людей.
Призначення таких медичних пристосувань полягає в зниженні навантаження на ноги і створення сфері підтримки, що забезпечує умови для правильного розподілу маси тіла. Опорні вироби сприяють відновленню ослаблених хворобою (травмою) м’язів, зміцнення травмованих зон тіла, вирівнювання постави і ходи. При виборі конкретної моделі необхідно враховувати, що існує кілька різновидів милиць.

Призначення різних видів милиць

Незалежно від типу опорних пристосувань, вони призначаються для самостійного руху хворої людини без застосування інвалідної коляски і сторонньої допомоги. Використання милиць виключає вірогідність пошкодження суглобів. Традиційним варіантом є пахвові конструкції, які зазвичай використовуються пацієнтами з погано розвиненими м’язами рук і плечового пояса і підходять для людей літнього віку і хворих зі значною вагою. Хворому зі слабкими м’язами рук легше спиратися на милиці пахвові під час пересування або в положенні стоячи.http://medapparatura.com.ua

ПодлокотнI милиці підходять для користування пацієнтами з розвиненими м’язами і сильними руками, у яких є сили опиратися на кисті і ліктьові суглоби. При використанні подлокотных моделей, оснащених регулюванням по висоті і спеціальним підтримує пристосуванням для передпліччя, вага переноситься на нижню частину рук: кисть, ліктьовий суглоб. Вироби з підтримкою в районі передпліччя мають меншу вагу, відрізняються компактними габаритами, практичністю і зручністю застосування, забезпечуючи мобільність пересування. Правильний вибір милиці –запорука комфортного процесу реабілітації!

Ви можете ознайомитися та  пiдбрати для себе милиці (Костилi) найдоступнішими цінами з безкоштовною доставкою додому.Перейшовши за посиланням http://medapparatura.com.ua/c/reabilitacia. Або відвідавши наш сайт http://medapparatura.com.ua тут ви знайдете багато якісного і корисного товару за низькими цінами від виробника

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка