medapparatura.com.ua

Як вилікувати бiль в суглобах ?

Від болю в суглобах в тій чи іншій мірі страждає практично кожна людина старше 35 років. А зараз навіть можливі загострення запалення в суглобах, адже влітку посилюється фізичне навантаження – багато трудяться на своїх дачних ділянках, інші – набагато активніше займаються спортом.

Як же позбутися від болю в суглобах?

Болі в суглобах можуть виникати при самих різних захворюваннях – ревматичних, обмінних, ендокринних, системних і гострих інфекційних. Такі болі з’являються в результаті подразнення нервових закінчень різними речовинами: кристалами солей (уратів натрію або калію), токсинами, алергенами, остеофітами, продуктами аутоімунних процесів.

При тривалих болях в суглобах треба обов’язково обстежитися у лікаря.
Лікування болю в суглобах
Таке лікування спрямоване на усунення або зменшення больового синдрому. При цьому очевидно, що зняття болю в суглобі повинно доповнюватися усуненням першопричини, яка і викликала її появу.

Але незалежно від виявленої причини таких болів, лікарі, як правило, призначають нестероїдні протизапальні препарати, які ефективно знімають біль, набряк, а також знижують температуру і зменшують запалення в суглобі.

А після зняття гострого болю варто перейти до гомеопатичним засобам і фізіотерапії (магнітотерапії, УВТ, електроімпульсної та УЗ-терапії), лікувальну фізкультуру, плавання, мануальної терапії і т. д. Крім того, треба обов’язково переглянути свій спосіб життя і харчування.
Корекція харчування
Болі в суглобах можуть спровокувати молочні продукти, картопля, борошняні вироби, солодощі, свинина, морепродукти. Тому треба максимально обмежити такі продукти харчування. Крім того, виключіть зі свого раціону фастфуд, консерви, газовані напої.

Найбільш корисні продукти — риба, овочі, фрукти, зелень.

І звичайно ж, величезне значення має ваш вагу. Адже, згідно статистики, зниження ваги на 5-8 кг полегшує болі в суглобах на цілих 35-40%.

© Будьте здоровi  «медаппаратура»
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на medapparatura.com.ua обов’язкове.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка