tp://medapparatura.com.ua/

Якісні витратні матеріали:за доступно-низькими цiнами

Багато кардіологічних методів діагностики пов’язані з застосуванням різних видів витратних матеріалів: тестових систем, гелів для ЕКГ та УЗД, паперу, та інших виробів, без яких неможливо дослідження міокарда та графічна візуалізація його функціонального стану.

Більшість витратних матеріалів мають допоміжне значення і використовуються разом з ехо-сканерами і електрокардіографами, для поліпшення тактильного контакту, передачі сигналу і відтворення діагностичного зображення (наприклад, електроди, кабелі, гелі тощо)

Існують також тестові кардіологічні набори, що допомагають ідентифікувати ті чи інші серцеві порушення. Такі матеріали часто використовують фахівці швидкої допомоги для встановлення причини серцевого кризи і правильної реанімації.

Кардіологічні тести дозволяють з 99% точністю діагностувати інфаркт міокарда, своєчасно і правильно надати допомогу пацієнту. Принцип дії полягає у виявленні особливого білка, ідентифікація якого дозволяє діагностувати інфаркт в перші години серцевого нападу.

Якісні витратні матеріали:

  • подовжують термін служби основного обладнання;
  • прискорюють і спрощують медичні маніпуляції;
  • підвищують точність діагностики.

У нашому інтернет-магазині http://medapparatura.com.ua ви можете знайти у продажу якісні витратні матеріали для кардіології за доступними цiнами . Ознайомитися ви можете перейшовши за посиланням  http://medapparatura.com.ua/c/medicinskie-rashodnye-materialy/

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Заказ обратного звонка