Каталог товарів

Редько Світлана

Автор статей Світлана Редько

Всім, привіт! Мене звати Світлана. Саме я пишу для вас статті на цьому сайті. 

Як автор статей, можу про себе повідомити, що я нутриціолог з великим та успішним досвідом роботи у сфері здорового харчування. Я маю широкий кругозір, постійно вивчаю нові теми і хочу ділитися з вами своїм досвідом і спостереженнями.

Для мене нутриціологія – це про Любов до себе! І я щиро сподіваюся, що мої статті вам будуть корисні.

Як відомо, нутриціолог – це фахівець з науки харчування та дієтології. Я займаюся вивченням властивостей та впливу харчових продуктів на організм людини, їх поживної та енергетичної цінності, а також будую індивідуальні раціони харчування для людей відповідно до їхніх потреб та фізичних можливостей.

Корисні поради

Якщо ви хочете бути здоровим, покращити своє самопочуття і в цілому почуватися чудово, то перше що потрібно зробити з Любові до себе – це дотримуватися основних принципів здорового способу життя. 

А саме:

  1. Регулярна фізична активність – адже щоденні фізичні вправи допомагають зміцнити м'язи та кістки, покращити кровообіг та серцеву функцію, підтримати здорову вагу та зміцнити імунітет.
  2. Здорове харчування – воно має бути багатим на вітаміни, мінерали, білки, складні вуглеводи та здорові жири, а також містити обмежену кількість цукру, солі та насичених жирів.
  3. Здоровий сон – щоденний сон на 7-8 годин допомагає відновити фізичне та психічне здоров'я організму.
  4. Уникнення шкідливих звичок – всім давно відомо, що куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин мають негативний вплив на здоров'я та скорочують життя.
  5. Стрес-менеджмент – простіше кажучи, боріться зі стресом, адже стрес шкідливий і може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Регулярні заняття йогою, медитація, прогулянки на свіжому повітрі та інші методи можуть допомогти впоратися зі стресом.
  6. Гігієна – не забувайте про дотримання гігієни, адже це допомагає запобігти поширенню хвороб та інфекцій, не забувайте мити руки, підтримуйте особисту гігієну та дотримуйтесь чистоти в домі.
  7. Регулярні медичні огляди – допомагають виявити проблеми зі здоров'ям та запобігти розвитку захворювань. Так що краще відвідати лікаря для профілактики, ніж витратить багато часу та грошей на лікування.

Як нутриціолог я:

  • консультую пацієнтів з питань здорового харчування та створюю індивідуальні програми харчування;
  • проводжу аналіз харчового раціону клієнтів та на підставі отриманих даних даю рекомендації щодо покращення якості харчування;
  • вивчаю нові дослідження у галузі харчування та здоров'я, а також будую програми профілактики різних захворювань через регулювання харчування.

Сама я веду здоровий спосіб життя вже понад 8 років і бачу своє покликання у тому, щоб допомагати людям бути здоровими за допомогою нутриціології.

Моя освіта:

  • 2009-2014 здобула повну вищу освіту зі спеціальності "Фінанси та кредит"
  • 2020 - пройшла курс "Нутриціологія"
  • 2021 - пройшла інтенсив "Нутриціологія від А до Я"
  • 2021 - пройшла інтенсив "Дні нутриціології та дієтології"
  • 2022 - пройшла курс "Надання першої домединої допомоги"

 

 

Статті автора
Апарати вакуумної терапії ран
Апарати вакуумної терапії ран

У сучасній медицині надзвичайно важливо мати доступ до передових технологій та методик лікування, щоб ефективно та безпечно допомагати пацієнтам у швидкому одужанні. Однією з таких інноваційних технологій є апарати вакуумної терапії ран. У цій статті ми детально розглянемо, що це за пристрої, як вони працюють, їх переваги, застосування та багато іншого.

Апарати вакуумної терапії ран - це спеціальні пристрої, які використовуються для лікування ран шляхом створення вакууму. Вони складаються з насоса, що створює негативний тиск, та спеціальної марлевої пов'язки, яка накладається на рану.

Дистильована вода: користь чи шкода?
Дистильована вода: користь чи шкода?

Вода - фундаментальний елемент життя, який відіграє важливу роль у багатьох аспектах нашого існування. Існує різноманітність методів обробки води для поліпшення її якості та використання в різних галузях. Один із таких методів - дистиляція. Дистильована вода, що отримується шляхом процесу дистиляції, є одним із найчистіших водних джерел, позбавлених домішок і забруднень.

У цій статті ми розглянемо дистильовану воду, її процес виробництва та потенційні переваги її використання. Ми розглянемо, як дистиляція видаляє різні забруднення і мінерали з води, роблячи її ідеальним варіантом для різних застосувань, починаючи від медичних процедур і лабораторних досліджень до використання в побутових цілях.

Вода: хибні думки та поради
Вода: хибні думки та поради