Каталог товарів

Про нас

Компанія "Medapparatura" успішно працює на ринку України вже понад 20 років. Ми розпочали свою діяльність у 2001 році та зарекомендували себе як надійний та відповідальний партнер для лікувально-профілактичних та медичних закладів.

Ми – українська компанія-виробник медичних товарів. Крім цього, ми є офіційним дистриб'юторами та уповноваженим представником провідних світових брендів з виробництва медичної техніки та обладнання. Всі товари, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, відповідають світовим стандартам, мають необхідні сертифікати якості, а також мають гарантію.

За час нашої роботи ми:

 • забезпечили якісним медичним обладнанням понад 3000 лікувально-профілактичних закладів, серед яких бюджетні організації та приватні кабінети;
 • допомогли укомплектувати необхідною технікою 950 стоматологічних кабінетів;
 • надали обладнання для 680 масажних кабінетів;
 • співпрацюємо з благодійними організаціями, за весь час роботи це понад 2000 фондів;
 • маємо тисячі вдячних клієнтів, серед яких як юридичні, так і фізичні особи.

Чому обирають нас?

За більш ніж двадцять років успішної роботи на ринку України інтернет-магазин "Medapparatura" зарекомендував себе, як відповідальну компанію з професійним колективом. Ми беремо на себе повну відповідальність за продукцію на сайті. У разі несправності товару чи вашого незадоволення ним, можливий обмін обладнання, а також гарантійний ремонт. У нашому каталозі ви точно не знайдете підробок, ми працюємо лише з оригінальною продукцією від провідних світових виробників.

Замовлення медичного обладнання в інтернет-магазині "Medapparatura" має і безліч інших переваг:

 1. Широкий вибір: у нас представлена ​​велика кількість медичного обладнання, техніки та апаратури різних виробників, що дозволяє вибрати варіант, що підходить вашим потребам. У нас ви зможете знайти новинки медичної техніки та навіть рідкісні моделі.
 2. Зручність: ви можете зробити замовлення у будь-який час доби, не виходячи з дому чи офісу. Це економить час та сили.
 3. Низькі ціни: ми встановили конкурентні ціни, також на велику кількість товарів діє знижка. Крім цього, у нас часто проводяться акції та існує програма лояльності для постійних клієнтів.
 4. Швидка доставка: ми гарантуємо надійну та швидку доставку по Україні. Постачання замовлення будь-якої складності та комплектації буде здійснено в обумовлений термін. Якщо ви не можете чекати поштової доставки, і хочете купити медтехніку, то у нас є послуга самовивіз.
 5. Зручна оплата: у нашому інтернет-магазині медичного обладнання ви можете вибрати зручний спосіб оплати, такий як оплата банківською карткою, за реквізитами, готівкою при отриманні замовлення тощо.
 6. Співпраця: ми створили комфортні умови співробітництва та надаємо сервісні послуги. Ми працюємо як із фізичними особами, так і з юридичними організаціями.

Окрім цього, ми постійно розширюємо асортимент, удосконалюємо продукцію та працюємо над новими проектами. Все медичне обладнання, яке представлене в каталозі магазину, відповідає високому рівню якості та безпеки, а також регулятивним вимогам та нормам.

Професійна команда компанії "Medapparatura"

Робить все, щоб медичне обладнання, новітні розробки та сучасні технології в медичній сфері допомагали фахівцям виконувати свою роботу.

Окрім цього, у штаті нашої компанії працюють професійні консультанти. Кожен наш співробітник:

 • знає характеристики товарів, розуміє принцип роботи та сферу застосування медичної техніки та обладнання;
 • допомагає підібрати товари та зробити правильний вибір, орієнтуючись на індивідуальні потреби клієнта;
 • оформляє заявку, готує всю необхідну документацію, чеки, гарантії та сертифікати;
 • займається організацією оперативної доставки замовлення на потрібну адресу;
 • веде клієнта від початку до кінця.

Співпраця з компанією "Medapparatura" забезпечує доступ до високоякісного медичного обладнання, включаючи ввічливе спілкування з професійними менеджерами, оперативне виконання замовлень, зручний та якісний сервіс, а також можливість економії часу та грошей.