Каталог товарів

Наша співпраця з благодійними фондами

Категорії
Зміст
 1. Ми та благодійні фонди
 2. Чим займаються благодійні фонди
 3. Види благодійних фондів
 4. З якими благодійними організаціями ми співпрацюємо

Благодійний фонд (або благодійна організація) - це юридична особа, що займається збором коштів для благодійних цілей. Фонди працюють на добровільних засадах і не мають комерційних цілей. Кошти, зібрані благодійною організацією, спрямовуються на реалізацію благодійних програм, розвиток соціальних проєктів і допомогу нужденним.

Ми та благодійні фонди

Компанія "MedApparatura" співпрацює з різними благодійними фондами вже протягом багатьох років. Наша допомога благодійними організаціями проявляється в різних формах:

  1. Знижки. Наша компанія надає великі знижки та спеціальні ціни на медичне обладнання для благодійних організацій і фондів.
  2. Фінансова допомога. Ми надаємо фінансові внески для підтримки проєктів і програм, що здійснюються благодійними організаціями.
  3. Волонтерство. Наші співробітники беруть активну участь у волонтерських програмах, пропонованих благодійними організаціями. Вони допомагають в організації заходів, розвезенні та розподілі матеріальних благ або надають свої професійні навички та поради.
  4. Збір і розподіл пожертвувань. Ми залучаємо свою спільноту, клієнтів або співробітників до збору пожертв для благодійних організацій і допомагаємо їм розподілити ці кошти тим, хто цього потребує.
  5. Спільні проєкти. Ми співпрацюємо з благодійними організаціями щодо спільних проєктів та ініціатив, спрямованих на досягнення конкретних соціальних та екологічних цілей.

Співпраця нашої компанії з благодійними організаціями є важливим аспектом соціальної відповідальності бізнесу. Ми вважаємо, що кожен із нас може допомогти зробити Світ кращим.

Чим займаються благодійні фонди

Благодійні фонди займаються різними видами діяльності, які спрямовані на розв'язання соціальних проблем, допомогу нужденним і поліпшення якості життя людей. Деякі з основних завдань благодійних фондів включають в себе:

  • збір коштів для благодійних цілей, таких як боротьба із захворюваннями, допомога дітям, біженцям, бідним тощо;
  • розроблення та реалізація соціальних проєктів, спрямованих на поліпшення якості життя людей і розв'язання соціальних проблем;
  • надання соціальної та медичної допомоги нужденним людям;
  • організація культурних і масових заходів для підтримки різних соціальних груп;
  • підтримка наукових досліджень, пов'язаних із розв'язанням соціальних проблем і боротьбою із захворюваннями;
  • проведення освітніх програм і майстер-класів для розвитку соціальної та технічної культури в суспільстві;

Залежно від конкретного фонду та його завдань, діяльність може бути різною. Однак, мета будь-якого благодійного фонду - допомога нужденним і вирішення соціальних проблем у суспільстві.

Види благодійних фондів

Існує величезна кількість благодійних фондів та організацій, які займаються різними видами благодійної діяльності. Вони можуть відрізнятися за своєю спрямованістю, цілями і видом діяльності. Деякі з найпоширеніших видів благодійних фондів та організацій включають в себе:

  1. Благодійні фонди, що займаються наданням допомоги дітям і молоді.
  2. Фонди, що займаються благодійністю у сфері охорони здоров'я та медицини.
  3. Фонди, які допомагають тваринам.
  4. Організації, які займаються боротьбою з бідністю та голодом у світі.
  5. Фонди, спрямовані на боротьбу з наркоманією та алкоголізмом.
  6. Фонди, які допомагають людям з інвалідністю.
  7. Організації, що опікуються охороною природи та екологічною ситуацією у світі.
  8. Фонди, які надають гуманітарну допомогу при екстремальних ситуаціях і лихах у світі.
  9. Фонди, що займаються підтримкою і розвитком науки та освіти.
  10. Благодійні організації, які пов'язані з культурою і мистецтвом.

Це далеко не повний список видів благодійних фондів та організацій, які існують у світі. Кожна організація має свої унікальні цілі та завдання, але всі вони працюють на благо суспільства і допомагають поліпшити життя людей.

З якими благодійними організаціями ми співпрацюємо

Співпраця з благодійними організаціями - це довгостроковий процес, який допомагає у вирішенні важливих соціальних проблем і допомагає тим, хто цього потребує. Хочемо сказати кілька слів про благодійні організації, з якими за роки співпраці у нас встановилися не тільки професійні, а й дружні стосунки.

БФ "Супергерої" - розпочав свою діяльність у 2018 році. Його заснували жінки, які народили дітей передчасно. Основна місія організації полягає в турботі про немовлят, які народжуються набагато раніше терміну. Основна діяльність фонду спрямована на матеріальне забезпечення неонатальних відділень України необхідним обладнанням та витратними матеріалами для підвищення якості виходжування передчасно народжених дітей.